Farmona: Peelings

by - 7:00 dop.


Peeling  je něco, co doma moc nemám a upřímně ani nepoužívám. Je mi jasné, že jednou za čas bych si nějaký ten peeling měla udělat, ale upřímně, nikdy jsem si žádný nekoupila, takže nikdy nepoužívala. No ale na Notino.cz měli výprodej a mezi produkty byl i nějaký ten peeling no a když jsem potvrzovala objednávku tak najednou jsem v košíku měla tři. Jaké jsou a který je můj nejoblíbenější se dozvíš v tomhle článku.

Farmona je značka, kterou jsem již zkoušela a absolutně jsem si ji zamilovala. Je to zkrátka kvalitní značka pečující kosmetiky o tělo, za nízkou cenu. A prostě když už pořádný peeling tak proč si nekoupit tři zaráz, že?

Jako první mám peeling z kolekce Tutti ffutti.s vůní kiwi a karambola. Upřímně, miluji tu vůni, já sama kiwi a karambolu mám ráda, takže tahle vůně je sladká, ale není vtíravá. Celkově peeling je super. Je to cukrový peeling takže se rozpouští, ale zrovna u tohohle peelingu jsou částečky cukru moc veliké a hrubé, že není zrovna nejpříjemnější na pokožce a celé používání je nepříjemné a docela bolí. Jinak je to ale super peeling.


Let's Celebrate je další kolekce, kterou Farmona má. Já si domů pořídila Cosmo a Pinacolada. Zní lahodně.

Cosmo je také cukrový peeling, krásně voní, jako cosmopolitan. Cukrové částečky jsou menší, krásně se rozpouští a na pokožce jsou velice příjemné. Celkově je peeling velice příjemný a navíc, je ho 100ml takže je super na cesty, když se ti nechce brát třeba sprcháč, tak vezmeš peeling. Určitě je super třeba k moři, to si dokážu představit, že bude velice užitečný. Zkrátka pomocník na cesty.

A jako poslední peeling mám Pinacolada. Jestli jsi někdy měla tenhle drink nebo alespoň víš jak voní a trochu sleduješ můj blog, tak určitě víš, že kokos je zkrátka má oblíbená vůně a ananas prostě miluji. No a tenhle peeling to vyhrál! Když zavřu oči a přičichnu si k tomuto peelingu tak jasně cítím tenhle drink. Jeho cukrové částečky se krásně rozpouští, pokožku tak neškrábou a je velice příjemný. U mě tenhle peeling naprosto vyhrál!


Teď, když mám doma rovnou tři, tak pravidelně peeling zkouším. Zkrátka mě to baví a navíc, moje pokožka po něm potom krásně voní. Mého srdce šampión je pinacolada, zkrátka se ho nemůžu nabažit.

Dej mi vědět do komentářů jak jsi na tom ty a peeling. Používáš ho nebo je to něco, co vůbec nevlastníš? Dej mi vědět a já se budu těšit u dalšího článku, An.:)

You May Also Like

0 komentářů

Instagram