Maličkosti v kabelce / AD

by - 10:58 odp.


Dámská kabelka skrývá mnoho tajemství a také nepořádku. U mě je to docela naopak. Má školní taška je úplný hurikán, ale kabelka, kterou nosím do města na kávu nebo schůzky, je vlastně čistá a snažím se v ní udržovat pořádek. Já tyhle články mám velmi ráda, totiž, z čisté lidské zvědavosti. Proto jsem si jistá, že se najde spoustu lidí, co jsou stejní jako já. Jaké maličkosti skrývám já? Najdeš v celém článku. :)


Diář. Tohle je nejdůležitější věc co nosím každý den ať už do školy nebo do města a když ho nemám, žádná věc neexistuje a připadám si jako bez ruky. Já sama musím vždy najít ten perfektní diář, zatím jsem ho nenašla, ale tenhle super diář jsem našla v knihkupectví. Sama si do diáře zapisuji důležité věci - ať už zkoušky, různé termíny, akce, ale i prázdniny nebo narozeniny. Zkrátka všechno co potřebuji je v diáři. Od školy, přes blog, kdy mají vyjít různé články, práci - všechno. Kdybych ho ztratila tak nevím, co bych dělala. Je v něm naplánované mnoho a mnoho věcí dopředu.

Ať už to jsou žvýkačky, různé sladkosti všeho druhu. Vždy musím u sebe mít něco, co můžu hodit do kabelky a nezabere moc místa. V poslední době jsem si hodně oblíbila mentosky. Já mám strašně ráda ty ovocné a když jsem zjistila, že dělají i tyhle, musela jsem je mít. Jedny mám v kabelce a jedny dokonce v autě, tedy, jsou tam, pokud mi je někdo nesnědl. Tyhle jsem si zamilovala, protože chutnají jako slávie a ty já mám ráda - zkrátka mint čokoláda je jedna z mých nejoblíbenější věcí na světě!Další věc, která nesmí chybět je deník, do kterého zapisuji všechny své nápady na články a více si je zde rozepisuji. Jsou tam napsané články na hodně dlouhou dobu dopředu. Ráda chodím do kaváren a jen tak vymýšlím různé nápady nebo dokonce sepisuji recenze na produkty, dělám si malé poznámky, abych měla informace k velkým recenzím. Přísně tajném všechny články uvidíš! :)


A taková klasická věc, která nesmí chybět v kabelce každé ženy - kosmetická taštička. Já ve své schovávám klasické věci, které zkrátka chci mít u sebe během dne, kdyby náhodou - dámy, znáte to. Co v ní skrývám? Určitě u mě nesmí chybět věci na ruce - antibakteriální gel od Bath&Body Works, který jsem si úplně zamilovala - celou recenzi najdeš tady. A také krm na ruce - hlavně v zimě je velice důležité pečovat o své ruce. Další věc, která je pro mě důležitá je balzám na rty. Já u sebe nosím dva - Balea pro hydrataci a Astrid s měsíčkem lékařským pro léčení popraskaných rtů. Určitě co u mě nesmí chybět je rtěnka - červená. Já miluji tuhle Rimmel Kate 107,kterou naprosto miluji a musím si udělat zásoby! A jako poslední věc je pudr, korektor a můj menší štětec, který nosím u sebe, kdybych potřebovala popravit svůj makeup během dne.

No a poslední co nesmí u mě chybět, kromě peněženky, je můj mobil. Zkrátka něco, na čem vyřizuji všechny své maily, vzkazy, sociální sítě a zkrátka všechno.

Tak co? Co skrýváš v kabelce ty? Dej mi určitě vědět třeba jaké produkty nosím u sebe ty. Těším se a uvidíme se u dalšího článku, An. :)

*Článek obsahuje reklamu.


You May Also Like

7 komentářů

 1. Já bych bez diáře a různých denicku z domu asi nevyšla. Jsem na nich už závislá a jak rikas každý nápad musím ihned zapsat. Ale jinak v kabelce mám neskutečně mnoho věci a než bych je vypsala. No je je raději nemyslet. Ale možná si vezmu inspirací z tebe a vše sepisu do článků ❤❤

  OdpovědětVymazat
 2. Diáře, zápisníky, to mě nikdy nebavilo a na tyhle věci jsem hrozný flink. Vždycky si chvíli něco zapisuji ale po pár dnech mě to rychle přejde. V tašce mám většinou věci jako: peněženka, telefon, klíče s čipem od školy, kosmetickou taštičku, ve které nosím rtěnku, krém na ruce, pudr, Tangle Teezer a zrcátko. Moc pěkný článek.

  OdpovědětVymazat
 3. Skladba mé kabelky je celkem podobná. Mně však nesmí chybět v kabelce alespoň jedna kniha.


  Červená V.

  OdpovědětVymazat
 4. Skvelý článok! Skoro polovicu vecí mám v kabelke aj ja! :)
  my blog : THE COLORFUL THOUGHTS


  OdpovědětVymazat
 5. Obsah kabelky máme velmi podobný. Bez mobilu bych se taky neobešla. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
 6. Diář je pro mě naprostá nezbytnost! Bez něho ani nevím, jak se jmenuju :D

  Karolína

  OdpovědětVymazat
 7. Já bych hrozně ráda řekla, že mi v kabelce nesmí chybět kapesníky, ale kecala bych. Každý rok si dávám předsevzetí, že si začnu dávat kapesníky do tašky a moc to nevychází :D

  eLblog

  OdpovědětVymazat