Saal Digital: Fotoobraz

by - 7:00 dop.


Určitě víte, že ráda fotím a věnuji se tomu už docela dlouhou dobu. Spojila jsem se se Saal-Digital a tak vznikl můj první fotoobraz s fotkou z Anglie, kterou naprosto miluji. Jak vše probíhalo, se dozvíš v celém článku!Saal Digital je super firma, která vyrábí fotoknihy, fotoobrazy, plakáty nebo třeba kalendáře. Zkrátka všechno, na co si vzpomenete - oni to umí vyrobit! Já jako plus považuji to, že jejich stránky jsou přehledné a najdete zde všechno, co potřebujete. Taky je super to, že Vám přesně dokáží říct, jak dlouho bude trvat to, než vaši objednávku vyrobí a za jak dlouho bude dodána k vám domů. Plus plus plus.

Hodně se mi líbila samostatnost při celkovém vzhledu jak fotoobraz bude vypadat. Není to tak, že někam nahrajete fotografii a oni si s tím poradí. Vy si nainstalujete program, ve kterém všechno navolíte - jestli to bude fotografické plátno nebo jiný materiál, jaké budou rozměry, vy dosadíte fotografii, můžete ji ještě upravit s nějakými efekty - zkrátka máte plnou moc nad tím, co se s tím děje.

Fotoobraz přišel až z Německa, krásně zabalený tak, že se s ním nic nemohlo stát. Já jsem s obrazem opravdu velice spokojená. Určitě bych na zdi chtěla vyměnit všech 8 starších zarámovaných fotografiích za fotoobrazy různých velikostí, myslím, že by to vypadalo naprosto úžasně!


Určitě se na stránky Saal Digital podívejte a třeba si něco vyberete a necháte si udělat  krásné fotoobrazy. Uvidíme se u dalšího článku, An. :)

You May Also Like

1 komentářů

  1. Vypadá to opravdu moc hezky. Taky nad něčím podobným přemýšlím. :-)
    welcometomyworld

    OdpovědětVymazat