Delía

by - 4:00 dop.


Delía je kosmetika, kterou jsem již nějakou dobu vídala na internetu a chtěla jsem vyzkoušet. No a při jedné objednávce jsem si řekla, když mi zrovna docházel odličovač, že tohle je perfektní možnost jak vyzkoušet tyhle produkty. Jak dopaly se dozvíš v celém článku!


Já jsem si pořídila jejich odličovač tři v jednom. Já jsem teda byla velice zvědavá jaký tenhle odličovač bude. A upřímně, byla jsem velice překvapená! Sama jsem si tenhle odličovač velice oblíbila. Je velmi šetrný na pleti a neštípe! Odlíčí úplně všechen makeup a nečistoty na pleti a hlavně pleť nevysuší jak to některé odličovače dělají. Jediná nevýhoda asi je, že docela rychle ubývá což mě mrzí, ale tenhle odličovač není zase tak drahý, abych si nekoupila další! Určitě pokud hledáš odličovač, který odlíčí úplně všechno, tak tenhle je opravdu super!

Potom jsem si ještě vzala tonikum, abych měla kompletní péči na odlíčení od Delía. Tohle tonikum jsem si taky oblíbila. Pokud špatně odlíčím obličej, tak tohle tonikum doodlíčí všechno, co na obličeji zůstalo. Na obličeji neštípe a působí svěže, po ránu dokáže krásně probrat od spaní! Zkrátka cena výkon je úplně úžasná a přijde mi, že z tonika skoro nic neubylo!

Jako poslední tady mám řasenku Glamour. Bohužel né všechny produkty se někdy podaří a tahle řasenka je zrovna tenhle případ. Tuhle řasenku mám doma nějaký ten pátek, proto nápis je už oškrábaný. Já jsem se snažila najít způsob jak tuhle řasenku využít ale zkrátka my dvě nejsme kamarádky. Řasy vůbec neprodlouží a taky nemají žádný objem, navíc řasenka je strašně mokrá a řasy slepuje. No zkrátka průser! 


Jejich skin care je super ale řasenky teda ne. Slyšela jsi někdy o téhle značce? Dej mi vědět do komentářů a uvidíme se u dalšího článku, An. :)

You May Also Like

0 komentářů

Instagram