MANA DRINK

by - 4:00 dop.


Jak určitě víš, již nějakou dobu spolupracuji s českou značkou MANA. O tom, jak probíhala naše první spolupráce si můžeš přečíst zde. Mezitím Mana na trh přivedla jejich novinku Mana Drink - zkrátka nutriční pitíčko, které máte v ledničce, zatřepete a můžete jít! Tak jednoduché to je, jak uspěly u mě najdeš v celém článku!Pokud jsi četla můj první článek o tomhle nápoji tak určitě víš, že mě jejich verze v prášku moc nesedla. Nějak jsem se nemohla smířit s tou texturou. Sama jsem ale byla zvědavá s čím přijdou dál a tak jsem čekala až mi přišel balíček s novinou.

A musím říct, že tenhle drink je rozhodně lepší něž jejich práškový. Už jen proto, že ráno můžu sáhnout do lednice a drink už mám připravený a nemusím si dělat starosti jestli mám čas na to si svůj připravit.

Určitě bych řekla, že složení se oproti normálnímu mana drinku v prášku změnilo. Já jsem hodně měla potíže u práškové s texturou drinku. Nebylo to ani tak tou chutí, hlavně se mi jednalo o to, že pokud jsem práškový drink nevypila hned, stala se z toho taková hutná kaše a myslím, že to byl zrovna důvod, proč mi to nechutnalo. Mana drink je alej jiný. Připadá mi, že se složení o něco změnilo. Není to klasická Mana prášková ve flašce, ale přijde mi, že je více mléčná, i když je to blbost, když Mana je i pro vegany. Zkrátka složení je jiné. Mana drink není tak hutný, ale je to odlehčená verze práškové many, která má ale stejné nutriční hodnoty, jen je lepší!


Strašně moc se mi líbí balení! Já zkrátka miluji minimalistický design. Na obalu se taky dozvíš, že jeden drink je jenom 20% z tvého denního příjmu! Takže určitě je tohle super třeba na snídani nebo pokud jsi ve škole a nemáš čas si zajít na oběd tak vypít tohle místo oběda a je to.


Určitě pokud jste takoví nestíhači jako já a někdy zkrátka nemáte čas na oběd nebo snídani tak určitě doporučím tohle! Cenově je to stejné asi jako alpro nápoj, ale Mana je zkrátka nutriční drink, který je jako "jídlo".

Tak co, už jsi někdy slyšela o drinku Mana nebo o téhle značce celkově? Určitě mi dej vědět do komentářů co si myslíš! Já se moc těším, co tvůrci Mana vymyslí zase a těším se až se o to s vámi budu moct podělit!

You May Also Like

2 komentářů

  1. Já už o Mana výrobcích dlouho přemýšlím. Tyhle drinky mi právě přijdou být docela praktické, pro ranní spěchání. Uvidím, asi si nějakou dávku objednám. :)

    OdpovědětVymazat
  2. Od Many mám aj tieto nápoje a aj prášok. Je to super náhrada za jedlo, keď nestíham :)
    My blog: THE COLORFUL THOUGHTS

    OdpovědětVymazat