Momentální oblíbenci / AD

by - 12:00 dop.


Když nějaké věci si oblíbím, tak je mám ráda ještě hodně dlouho. V dnešním článku se s vámi podělím o mé momentální oblíbence a co si v tuhle dobu užívám! Je tady zastoupení různých věcí, tak si určitě každý najde něco, co máme podobné.
Jako první začnu se sprchovými gely. Tyhle od Naturalia jsou momentálně miláčky naší domácnosti. Všichni jsme si je velice oblíbily. Krásně voní a pokožku nechávají krásně voňavou, navíc je velice příjemný, vytváří hodně pěny a dá se použít i jako pěna do koupele!


Jako další tu mám věci od Bath&Body Works. Tuhle značku jsem si velice zamilovala! Všechno, co jsem o ní kdy slyšela byla zkrátka pravda. Jejich antibakteriální gely jsou úžasné. Z broskvového mám už jenom trošku a pomalu se chystám na Honolulu. A osvěžovat vzduchu je zkrátka taky super. Hlavně mi připomíná nadcházející jaro a léto. Nemůžu se dočkat.


Další věc, kterou jsem si hodně oblíbila jsou miniaturky parfémů od Chloe. Já nejvíc mám ráda see by Chloe. Strašně špatně popisuji vůně, ale všechny to jsou krásné ženské vůně, které neurazí. Navíc jsou to miniaturky, takže je máš pořád po ruce!


Další věc, o které se zmíním jsou nové mentosky. Už jsem se o nich zmiňovala a tyhle jsem si opravdu zamilovala. Zkrátka mám slabost pro čokoládu s mátou. Navíc tohle je věc, kterou hodíš do kabelky a jdeš. Já je mám skoro všude kam se podívám. Jsou úplně super!


jedna věc, se kterou bojuji je moje pleť. V poslední době mám hodně akné a hodně černých teček. A to si pleť pravidelně čistím. Je pravda, že sem tam nějaký ten pupínek mám, to je pravda. Momentálně jsem zkoušela tuhle černou slupovací masku. Určitě nečekejte že vám to vytáhne všechny černé tečky, ale zbaví vás suché a mrtvé kůžičky a pleť je krásně vyplá.


Když už jsem u toho akné, tak taky stojí za zmínění tenhle malý zázrak. Já jsem zrovna ten typ člověka co pupínek nedokáže nechat na pokoji. Ano, hned si rozrýpu celý obličej a potom si říkám, že jsem úplně blbá a proč to dělám. No tak teď jsem našla své řešení, tenhle zázrak z mého obličeje během tří dní dokáže odstranit veškeré pupínky a věci, které na obličeji mít nechci. Určitě pokud máte tento problém, tak se po tomhle produktu podívejte!


A jako poslední tady mám mé sušenky. Ty teď dělám docela často -z jediného prostého důvodu a to, že zkrátka chutnají všem a všichni je milují! Pokud je i ty chceš zkusit tak se určitě podívej na valentýnský článek, kde najdeš recept a přesný postup jak je udělat!


A to jsou mé oblíbenosti za momentálních několik týdnů. Určitě mi napište co vám v posledních dnech, týdnech nebo měsících dělá radost! Ráda si vše přečtu a uvidíme se u dalšího článku, An.. :)

* Článek obsahuje placenou reklamu.

You May Also Like

1 komentářů

  1. Aj čokoládový mentos, musím po něm mrknout. :-) Já si poslední dobou zamilovala jahodovou milku a jsem schopná ji sníst na posezení.. :( D:

    OdpovědětVymazat

Instagram