MusK: Přírodní mýdla

by - 4:00 dop.Jsem člověk, který moc normální mýdla nepoužívá, ale stále se snažím najít nějaké, které z mé pokožky neudělá vrzavou podložku. MusK byli tak super, že mi poslali několik jejich mýdel a určitě sledujte blog, protože 3 z nich najdete brzo v giveaway!


Já sama jsem si mohla vybrat dvě mýdla. Jako první jsem si z velkého portfolia vybrala mýdlo pod názvem Malý princ. Určitě víte, že zrovna tuhle knihu miluji a tak jsem se rozhodla, že zrovna tohle mýdlo doma prostě musím mít. Určitě za zmínku stojí to, že mýdlo vizuálně evokuje malého prince, zkrátka barvičky jsou nádherné. Samotné mýdlo má krásnou citrusovou vůni, nachází se v něm pomeranč, mandarinka a citrón. Zkrátka krásná letní vůně! Za zmínění také stojí to, že tohle mýdlo má přírodní barviva, přirozené esenciální oleje a navíc, mýdlo není testované na zvířatech!

Co se týče používání a pocitu na pokožce. Mýdlo po namočení hned krásně "pustí" všechnu vůni. Celá koupelna po něm krásně voní. Na pokožce působí jemně, vytvoří krásnou pěnu a jeho vůně se přimkne k pokožce. Po umytí vodou mám trochu pocit té vrzavé pokožky, ale není to tak strašné, navíc krásně budeš vonět! Já jsem si tenhle kousek zamilovala a schovávám si ho na zimu!


A jako druhé mýdlo jsem si vybrala Hřejivou skořici. Já skořici mám strašně ráda. Hlavně v zimních měsících. Samotné mýdlo krásně voní po skořici, jako byste otevřeli sáček čerstvě pomleté skořice a přičichli si. Zkrátka nádhera. V samotném mýdle je nachází několik olejů a také kakaové máslo nebo třeba i samotná skořice. V mýdle jsou přírodní barviva a přirozené esenciální oleje. Navíc, mýdlo není testované na zvířatech a je veganské!

Co se týče pocitů na pokožce. Tohle mýdlo je super na zimní měsíce, nejen že krásně voní, ale pokožku zanechává hladkou a takovou napapanou. Já jsem tohle mýdlo použila několikrát a jsem ráda, že ho mám. Pokožka po použití krásně voní po skořici, během používání na pokožce se vytvoří takový jemný povlak a hodně pěny a potom stačí jenom umýt vodou a pokožka je naprosto dokonalá. Kdybych mohla, mýdlo bych snědla, ale to dělat nebudu.


MusK byli velice ochotní a darovali mi taky několik mýdel pro Vás do soutěže, na kterou se můžete brzy těšit. Jako první jsem dostala Polární záři. Tohle mýdlo je zkrátka esteticky krásné. Tohle mýdlo má v sobě kakaové mádlo a krásnou květinovo-citrusovou vůni. Voní jako levandule, pomeranč a ylang ylang. Navíc tohle mýdlo je taky veganské.

Jako další taky mám Sůl nad zlato. Tohle mýdlo v sobě má včelí vosk a mořskou sůl. Zrovna tohle mýdlo nemá nějakou specifickou vůni, ve složení není žádný esenciální olej, ale já z něho cítím trošku citrusové vůně. Tohle mýdlo není veganské ale není testované na zvířatech!

A jako poslední mýdlo mám Jsem Nahý. Přírodní mýdlo s kakaovým máslem bez přidaných barviv a esenciálních olejů. Tohle mýdlo je zkrátka pro ty, co nemají rádi mýdla s výraznou vůní a dalšími věcmi. Samotné obsahuje kokosový, olivový a slunečnicový olej. Já z něj cítím trochu citrusů, ale to taky může být jenom v mé hlavě. A tohle mýdlo je veganské.Já sama jsem si tyhle přírodní mýdla velice oblíbila. Vy se určitě můžete těšit na blížící se giveaway kde najdete tři tyhle mýdla a další krásné věci!

Dejte mi vědět do komentářů jestli používáte klasické mýdla nebo ne. Budu se těšit a uvidíme se u dalšího článku, An. :)

You May Also Like

3 komentářů

 1. Zaujalo mě mýdlo Som nahá :). jinak mám doma asi už 5 mýdel a s přítelem je různě střídáme.
  Beauty by K.

  OdpovědětVymazat
 2. Od Musk mám Makovičku a Pomarančovou sviežosť, jsou úžasné. Makovička je peelingové mýdlo, což je výborný nápad. Budu o nich psát článek.
  Narozeninová giveaway

  OdpovědětVymazat
 3. Od Musk jsem mýdla zatím nezkoušela, ale moc se mi líbí ty nápadité názvy a provedení :-)

  OdpovědětVymazat