The Body Shop

by - 4:00 dop.


The body shop je značka, o které jsem se dozvěděla z Anglie, kde je značka hodně slavná. Já sama jsem si tuhle značku oblíbila zvlášť kvůli jejím sprchovým gelům, které naprosto zbožňuji. Jak si vedly tyhle tři a jaký je můj favorit se dozvíš v celém článku!Tyhle sprcháče mám doma od listopadu minulého roku, kdy jsem je koupila v úžasné akci 3+2 zdarma. Tehdy jsem si koupila ještě dvě kostičky do vany. Hodně dlouho jsem vybírala které si vlastně vezmu domů a potom teda padla volba  na pomeranč, grep a olivy.

Vesměs všechny tyhle sprcháče mají stejné vlastnosti. Všechny krásně voní! Jsou strašně příjemné na pokožce a dělají krásnou a hodně pěny, což já mám ráda. Taky se dají použít i jako pěna do koupele. A to je teprve něco, celá koupelna potom krásně voní! Dokonce vůně jednotlivých sprchových gelů se "zamkne" v pokožce a i ty potom krásně voníš. Což je naprosto super. 

U mě nejvíc vítězí vůně růžového grepu, tu jsem si opravdu zamilovala a nejraději bych celou tu flašku snědla. Super na těchto miniaturkách je, že po vypotřebování si je můžeš nechat a třeba až někam poletíš, tak můžeš vzít tyhle, protože mají jen 60ml.

A co ty? Slyšela jsi někdy o téhle značce nebo jsi od nich někdy něco vyzkoušela? Dej mi vědět do komentářů a uvidíme se u dalšího článku, An. :)

You May Also Like

1 komentářů

  1. Nechápala jsem co na tom Body Shopu je. Pak jsem vyhrála cestovní balení sprcháče a tělového másla. Něco tak krásně voňavého jsem dlouho neměla. Už chápu :-)
    Narozeninová giveaway

    OdpovědětVymazat

Instagram