Avon magiX Prime & Set

by - 2:55 odp.


Nejsem zrovna člověk, který by používal fixační sprej na makeup. Nikdy jsem neměla tu potřebu si ani jeden pořídit. Můj makeup vždy nějak přes den přežil. V poslední době jsem ale došla na to, že i když mám minimum makeupu,  tak zkrátka potřebuji nějaké to "lepidlo" co zkrátka ten makeup na mém obličeji udrží a abych nevypadala po několika rodinách jako rozteklá voskový figurína. Jak u mě uspěl tenhle si můžeš přečíst v celém článku. :)


Avon je značka, ke které jsem nikdy neměla nějaký vztah. Byla to značka, kterou jsem nevyhledávala a tak jsem nikdy neměla tu potřebu ji zkusit. Avšak při mém brouzdání na Notino.cz jsem našla tenhle sprej a řekla jsem si, že ho zkusím. Nechtěla jsem hned investovat do fixačního spreje např. od Urban Decay abych byla zklamaná (ten jsem měla na zkušení od kamarádky a nesedly jsme si.) Tak jsem si řekla, že s tímhle nemám co ztratit. Sprej za par kaček tak proč ne?

Tak ho doma mám několik týdnů a mezitím jsme si dokázali vytvořit nějaký ten vztah. Jeden den jsem ho použila, druhý den ne. Použila jsem ho tři dny a pak zase nějakou dobu ne, abych si mohla na něho udělat názor. No a to jsem se rozhodla, že on a já budeme velcí parťáci!

Tenhle sprej je takový zvláštní. Po nanesení na pleť trošku lepí a jakoby pleť stahuje. Je to takový zvláštní pocit, přirovnala bych to jako když máte masku na obličej, ta ztvrdne, vy nemůžete mluvit a tak otevřete ústa, abyste si ulevily. Takto mi to připadá, ale není to úplně tak strašné jak s maskou, ale pocit je to podobný, jen né tak intenzivní. Potom na pleti samozřejmě nic nejde cítit. Tenhle pocit je tak jenom na minutku, ani to ne. Můj makeup mi potom vydrží celý den, bez toho, aniž by se někam pohnul. Zkrátka je na mé pleti zamknutý a nic se s ním nestane!


Určitě pokud hledáš nějaký fixační sprej a nechtějí se ti za něj dávat tisíce, tak se podívej po tomhle. Myslím, že s tímhle nic nezkazíš a bude se ti líbit! Jaká je tvá zkušenost s fixačním sprejem? dej mi vědět do komentářů a uvidíme se u dalšího článku, An. :)

You May Also Like

3 komentářů

 1. Já tyhle fixační spreje nepoužívám, ale vypadá celkem dobře. Kdybych je náhodou začala používat, vím, co koupit. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já taky nějak k nim moc neměla, ale tenhle si užívám. :)

   Vymazat
 2. máš veľmi pekné fotky :) ja žiaden fixačný sprej vo svojej zbierke nemám, ale tento vyzerá dobre :) Avon má niektoré produkty skvelé, a myslím, že tento si chválili už aj nejaké iné blogerky :)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat

Instagram