Levné konturovací paletky

by - 9:32 dop.


Když se řekne slovo levné, většina lidí se zděsí a od levné kosmetiky dává ruce pryč. Já Ti dnes představím tři levné produkty na konturování, které v poslední době používám a oblíbila jsem si je. Jedná se o tři paletky - Makeup Revolution a Catrice. Tak vzhůru do čtení!
Jako první paletka, o které budu mluvit je tahle má nejnovější od Catrice Prime and Fine. Tahle paletka je rozhodně zvláštní. Na to, že by to podle všeho měl být ten nejsvětlejší odstín, tak je hodně tmavý. Na takovou bleduli jako jsem já, tak je opravdu moc tmavý. Co se jí ale musí nechat je to, že konturovací odstín je krásně matný. Na to, že je ohromně pigmentovaný a pro začátečníka by to byl jeden ohromný flek na obličeji, tak někdo, kdo už má zkušenosti, tak se s tím dá pracovat a dokážete krásně pracovat a uděláte s tím pěkné konturování, ale opravdu bych si dala pozor odstín je do oranžova a hodně pigmentovaný. Co se týče rozjasňovače tak je hodně žlutý a né moc pigmentovaný, pro mě to naní rozhodně ten super jas, který bych očekávala od rozjasňovače.


Další konturovací paletka, kterou mám už nějakou dobu je tahle paletka od Makeup Revolution v odstínu Ultra Fair C01. Tuhle paletku už doma mám hodně dlouho a to je znát podle toho jak moc velká díra v něm je. Vlastně od doby co vznikly fotky a tímto článkem byla nějaká doba a tak už v odstínu na konturování už opravdu nic není. Co se ale týče stínu tak je to jemně namletý prášek, pigmentovaný, ale né zas tak moc. Není ani moc tmavý ani moc světlý je tak akorát. Krásně se s ním pracuje a na tvářích vypadá přirozeně. rychle k tvářence a rozjasňovači. Rozjasňovat je strašně krásný, taková diskokoule, je lehce narůžovělý, pracuje se s ním krásně a vypadá přirozeně. Co se tvářenky týče tak je to krásný odstín, příjde mi že je to někonečná tvářenka, díru v ním ještě nemám, krásně se leskne, není moc pigmentovaná ale na tvářích dělá krásný přirozený efekt.


No a poslední paletka je od Catrice. Je to krémová paletka dvou konturovacích odstínů, dvou korektorů a jednoho rozjasňovače. Na fotce sice díry nejsou, ale během cca. 3 použití tak v něm byly velké díry. Začnu z levé strany. 1. odstín je úplně úžasný, hlavně barevně je to studený odstín, který mi sedí opravdu krásně. Co se týče druhého odstínu tak ten je už do oranžova, já ho ráda mixuji s korektorem abych si namíchala odstín, který potřebuji. Co se týče korektorů, jeden je projasňující a druhý je vyloženě na zakrytí nedostatků. Pracuje se s nima krásně. No a poslední je rozjasňovač a upřímně, toho jsem se ani nedotkla. 


Já používám všechny tři paletky. Záleží vždy co potřebuji a kolik mám času. Když vám více času, tak si dám krémový základ a potom pudruji a dávám ještě pudrové produkty navrch. Když mám méně času tak pracuji jenom s pudrovým produktem. Určitě nějakou z nich zkuste a uvidíme se u dalšího článku, An. :)

Catrice Prime and fine - 129kč
Makeup Revolution - 168kč
Catrice AllRound Contouring - 109kč

You May Also Like

4 komentářů

 1. Já mám tu paletku Prime & Fine od Catrice a jsem spokojená, ale dovolím si nesouhlasit s tím, co jsi psala v článku - samozřejmě, každý máme svůj názor, každému může daný produkt vyhovovat jinak. Ale já, i když mám hodně světlou pleť, nepřijde mi, že by konturovací část byla nějak obzvlášť tmavá a přijde mi, že i začátečník by si s tímhle produktem poradil (protože v podstatě začátečník jsem byla, když jsem ho začala používat) a naopak jsem byla ráda, že je to studený odstín, který by právě nebyl do oranžova.. tak nevím :D je zvláštní, že se nám to takhle liší. Ale souhlasím s tím, že rozjasňovací část není úplně top, i když na přirozený highlight je furt docela fajn :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím s tím, že každému produkt sedí jinak a má na něho jiný názor. No když ale srovnám odstíny studených konturovacích pudrů a k němu tenhle, tak opravdu je až moc oranžový, ale záleží také i na odstínu pleti a preferenci člověka. :)

   Vymazat
 2. Ja mám 2 takéto paletky. Prvú som si kúpila od Rimmel, tá sa mi vôbec nesedí. Nerozumiem tomu, že obsahuje matný rozjasňovač alebo trblietavý bronzer. Navyše, pigmentácia tiež nič moc. Druhú mám od Gabrielly Salvete a tá je už omnoho lepšia. Pravidelne z nej používam najmä bronzer, ale aj lícenka je fajn :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Od Rimmelu jsem paletku nezkoušela, neslyšela jsem na ni moc dobré ohlasy, tak se mi do ní moc nechce investovat a od Gabrielly Salvete jsem měla max tak řasenku co si pamatuji, ale nikdy jsem nic jiného nezkoušela. :)

   Vymazat

Instagram