I love...

by - 2:51 odp.Miluji zkoušení nových věcí a díky http://www.absolutecosmetics.eu/cs/  jsem měla tu možnost vyzkoušet už produkty od Milani a teď i značky I love..., která je mezi bloggerkami velice populární. Jak jsem si zamilovala produkty já? Více v celém článku.

Jako první tady mám tělové máslo s vůní jahody a šlehačka. Já jsem si tělové máslo oblíbila a to velice moc. Sama osobně moc nemám ráda sladké vůně, ale tady mi to z nějakého důvodu nevadí. Upřímně se mi vůně na pokožce strašně líbí. Celkově máslo má takovou zvláštní texturu není to ani úplně máslo spíš něco mezi tělovým máslem, gelem až takové želé bych řekla. Pokožku ale krásně vyživuje a ta potom dlouho krásně voní. Já jsem tělové máslo používala na stroupky od jizvy na koleni, ale celkově na suchou pokožku.Jako další tady mám dle mého názoru největší bestseller od této značky. Každá bloggerka ho doma měla a každá bloggerka ho miluje. A já nejsem výjimka. Já sama jsem používala tenhle sprchový gel/pěnu do koupele právě jako pěnu. Krásně voní po malinách a ostružinách. Dělá krásnou pěnu a celá koupelna potom krásně voní. Užívala jsem si ho na dlouhé relaxační koupele. Sem tam jsem ho použila jako sprchový gel a byla jsem nadšená. Jediné co bylo tak i když jsem používala malé množství, tak rychle zmizel. Ale to se nedá nic dělat, i moje mamka si ho oblíbila!


A jako poslední nakonec tady mám sprchový peeling s vůní kokos a šlehačka. Tohle je ten produkt, který ze všech produktů, co jsem zkoušela, mě oslovil nejméně. Tělový peeling mám ráda, hlavně v létě je to super pomocník. Já jsem ta, co kokos opravdu miluje. V tomhle produktu mi ale kombinace se šlehačkou vadí. Malinké peelingové částečky jsou mandlové skořápky, což dle mého názoru je nešťastná volba. Na pokožce nejsou příjemné a pokožku opravdu dráždí. Já osobně mám raději cukrový peeling, kde se cukr postupně rozpustí. Bohužel tady tenhle produkt je takové nešťastná volba.


Já ještě moc děkuji absolutecosmetics.eu za možnost vyzkoušení produktů. Dejte mi vědět, jestli jste taky někdy zkoušeli produkty od téhle značky a uvidíme se u dalšího článku, An. :)

You May Also Like

0 komentářů