Lip Glosses

by - 2:53 odp.


Jsem člověk, který zrovna moc nerad nosí lesky na rty. Když jsem byla menší tak jsem lesky nosila, teď jsem spíše rtěnkový typ, ale sem tam si prostě nějaký ten lesk vezmu. Dnes ti tedy přináším recenzi na dva lesky, které jsem si hodně oblíbila. :)Jako první tady mám lesk na rty od Essence v odstínu 33 Fabulous Fuchsia. Tohle není jen takový rádoby barevný lesk na rty, který ti trochu nabarví rty, ale tenhle lesk opravdu krásně barví! A nejlepší na tom je, že intenzita je dá korigovat. Buď můžeš mít lehce barevné rty nebo úplně růžové a krásně lesklé - jak na nějaký photoshoot! Co se týče výdrže tak od toho moc nečekej, je to pořád jenom lesk, takže toho moc nevydrží, ale vypadá opravdu krásně!


A jako druhá varianta, když nechci ani rtěnku ani výrazný lesk, tak volím tenhle od Astor v odstínu 001 Sweet Doll. Je to krásný nude lesk, který dodá rtům takový ten zdravý shine! Jsou v něm malinkaté třpytky, ale upřímně nejdou moc vidět, takže mi ani nevadí. Krásně se hodí k tmavému líčení. Já jsem si tenhle lesk opravdu zamilovala a pro někoho kdo lesky nenosí jsem ráda, že tyhle dva doma mám.Tyhle dva lesky, jediné, které doma mám, jsem si hodně zamilovala. Ráda je nosím a teď v létě je to taková pěkná změna, nechat na chvilku rtěnky být rtěnkama a vzít si něco lehčího, i když mi to moc dlouho nevydrží.

Schválně mi dejte vědět do komentářů, jestli dáváš přednost lesku na rty nebo rtěnce, hodně mě to zajímá! A uvidíme se u dalšího článku, An.:)

You May Also Like

2 komentářů

  1. Já jsem rtěnková nebo prostě to co po aplikaci zaschne. Nemám ráda, když mám mokré nebo lepkavé rty a nedejbože když pak foukne vítr a vlsy se mi okamžitě přilepí na rty. To je důvod proč lesky nemusím. Barvičky to jsou moc pěkné, a věřím že ten fuchsiový bude dost sytý.

    OdpovědětVymazat
  2. Já teda lesky nenosím, ale ten světlejší odstín se mi moc líbí :)
    Beauty by K.

    OdpovědětVymazat

Instagram