SKINCODE

by - 1:00 dop.


Pečující kosmetika je známá tím, že někomu bude sedět a někomu ne. Já pro tebe dnes mám článek o pečující kosmetice Skincode, kterou najdeš v lékárnách Benu. Jak se zalíbila mně a jestli vůbec funguje se dozvíš v celém článku :)

Jako první ti představím hydratační emulzi. Já jsem zrovna ta, které se moc nepoštěstilo a mám strašně suchou pleť ať je jakékoli období nebo počasí. Proto můj obličej musím opravdu pravidelně a pořádně hydratovat. Proto jsem si řekla, že by bylo super mít doma nějakou tu hydratační emulzi. Zrovna tahle je velice příjemná a obličeji, krásně se vsákne a pokožka potom působí krásně napapaně. Taky velice krásně působí jako podklad pod makeup. Já tyhle produkty používám cca. od února/března a pořád toho samotného produktu je tam i na dalších několik měsíců! Co je jediná věc, se kterou jsem se musela smířit je ta, že všechny produkty mají zvláštní vůní, já to přirovnávám k ACC.


Jako další tady mám denní krém. Je lehký, ale dokáže pleť krásně vyživit. Já krém dávám vždy ráno než teda si nenesu makeup nebo když jsem ráno doma. Většinou ho tedy nanáším na hydratační emulzi, ale když mám lepší dny s pletí, tak jen samotný. Krému mám ještě 3/4, což mě samotnou překvapuje a jsem ráda, že tak dlouho vydrží! Ale zase, vůně, zkrátka to voní jako ACC, ale není zase tak silná.


Co se týče nočního krému, ten je spíše jako gel, ale není to úplně klasický gel. Něco mezi. Nanáším ho vždy předtím než jdu spát a pořádnou vrstvu, aby se pokožka opravdu napapala. On ji krásně vyživí a rychle se vsákne. A opravdu se jedná o další produkt, který mi vůní připomíná ACC. Jinak jsem s ním naprosto spokojená!


A jako poslední tady mám čistící gel. Je to opravdu jen čistý gel, který v sobě nemá žádné částečky, jak by bylo u čistícího gelu obvyklé. Musím říct, že jsem ze začátku netušila, jestli samotný gel, když si obličej namasíruji prsty, jestli něco dělá. Později jsem ale začala používat gel s čistícím strojkem a všechny šupinky a nečistota byla rázem pryč. Jestli dělá pleť matnou jsem nikdy nezpozorovala, většinou si hned potom namažu obličej krémem. Voní podobně jak zbytek produktů, ale tento je takový nejpříjemnější.Já jsem si produkty velice oblíbila. Já se snažím psát recenze na pečující kosmetiku většinou až když je vypotřebuji nebo vím, co dělají a co od nich můžu čekat. Jelikož tyhle používám už od února/března a teď je červen, tak si myslím, že ten názor mám velice upřesněný a jsem za něj ráda. Navíc, produkty nejsou ani z poloviny prázdné! Jsou snad nekončící!

A co vy? Zkoušeli jste někdy produkty od této značky nebo něco podobného? Dejte vědět a uvidíme se u dalšího článku, An. :)

You May Also Like

2 komentářů

  1. Ahojky, děkuji Ti za sdílené zkušenosti s kosmetikou Skincode. Já jsem si v lékárně vyžádala vzorečky a po vyzkoušení jsem hned běžela koupit noční krém z řady Skincare Exclusive. Lepší krém jsem na obličeji opravdu ještě neměla. To, že krém "něco s pletí dělá" je vidět od prvního použití. A postupně plánuji dokupovat další produkty.

    OdpovědětVymazat
  2. Omlouvám se, krém, který jsem koupila je samozřejmě z řady Skincode Exclusive, ne Skincare

    OdpovědětVymazat