2SIS

by - 12:58 odp.


Je to už nějaký ten pátek, kdy jsem začala domlouvat spolupráci s 2SIS. Já strašně ráda podporuji začínající e-shopy a zkrátka něco nového! A musím říct, že na tuhle recenzi se velice moc těším, i když mi zabrala hodně času - pečující kosmetika na testování trošku trvá, ale jsem ráda, že ti můžu představit recenzi plnou fotek a super produktů!


Jako první začnu produktem, který je u mě na pomezí super a meh. Já strašně moc miluji levanduli, takže tohle jsem si na produktu hodně oblíbila - a tenhle produkt opravdu, ale opravdu voní po levanduli! Navíc samotný produkt je fialový takže jsem se zamilovala a samotný design jednotlivých produktů je strašně moc roztomilý! Co se týče samotného produktu uvnitř. Určitě to není takové to klasické máslo na tělo, ale je hodně hutné - spíš taková konzistence balzámu v kalíšku. Samotné máslo je hodně mastné, takže pokožku krásně vyživí. Navíc svou konzistencí tak se ho spotřebuje opravdu minimum a vydrží hodně dlouho.


Tohle je pro mě hodně těžké, ale ve svých recenzích chci být vždy upřímná. Občas se hold stane, že nějaký produkt mi nevyhovuje a to je právě tenhle balzám na rty. Asi začnu tím pozitivním a to je úžasné balení! Balení jako makronka je strašně krásné a že se jmenuje TYKOKOS je naprosto úžasné! Jediná chyba na tomhle balení je to, že při uzavírání se musíš strefit do takové zarážky, což si myslím, že není úplně nejvýhodnější pořád se snažit najít zarážku. Pro mě je velký problém to, co je uvnitř. Balzámek krásně voní po kokosu, to se mu musí nechat, můj největší problém je to, že když jsem si ho nanesla na rty, tak já si vždy olíznu rty, klasická věc, co dělám, a balzám chutná po klasickém mýdle! Právě proto jsem tenhle balzámek nemohla mít na rtech, já se zkrátka nedokáži přenést přes tu pachuť mýdla v puse.


Od negativa se přesuneme zpátky k pozitivu a to rovnou k péči o vlasy! Tenhle jahodovo-malinový balzám na vlasy jsem si velice oblíbila! Škoda, že jsem ho už stihla celý vypotřebovat, ale vydržel mi velice dlouho. Tenhle balzám, nejen, že po něm krásně voní vlasy, je růžový! Roztomile růžový, ale nemusíš se bát, vlasy ti nezabarví. Já jsem kondicionér nechávala na vlasech přibližně 5 až 10 minut. Vlasy jsem měla potom krásně hebké a lesklé, navíc krásně voněly po jahodách a malinách.


A jako poslední tady mám tuhý šampón. V poslední době je u nás velký boom těchto šampónů. Já zkoušela jeden o Navia a ten byl takový meh, ale docela fungoval. Tak jsem byla hodně zvědavá, jaký tenhle bude. A rozhodně jsem byla překvapena. Šampón krásně sladce voní, rozhodně bych neřekla, že po medu, ale je to opravdu krásná vůně. Stačí šampón trošku namočit a na mokré vlasy si vlasy potřete šampónem. Musím říct, že opravdu krásně pění, takže stačí jen trochu na nanesení. Já jsem si ho velice oblíbila a rozhodně bych ho doporučila.


Já jsem ráda, že polovina produktů je pravdu úžasná, až na ten balzám, ten byl hotový přešlap. Jinak jsem s produkty velice spokojená a doufám, že vyzkouším velkou várku 2SIS produktů, protože jsou opravdu úžasné, hlavně co se péče o vlasy týče.

Já ještě moc děkuji 2SIS za zaslání produktů a budu se těšit na naši další spolupráci. A vy mi dejte do komentářů vědět, jestli také používáte přírodní produkty a např. jaké značky. Mějte se krásně a uvidíme se u dalšího článku, An. :)

You May Also Like

2 komentářů

  1. Ty barvy jsou fantastické a musí to božsky vonět! :)

    OdpovědětVymazat
  2. Túto značku poznám, no zatiaľ som neskúšala nič. Spokojná som so značkou Saloos ale aj s našimi slovenskými ako Dulcia či Navia. Od Navie som tiež mala jeden tuhý šampón a bol fajn, ale zdalo sa mi, že vlasy s ním nestáli ako by som potrebovala. Nemali nejaký extra objem. Teraz skúšam cukrovú pivonku značky Ponio.

    OdpovědětVymazat