Are They REAL??

by - 4:34 dop.


Každý snad jednou slyšel o Benefití řasence They're Real! Já sama jsem se tomuhle velkému boom vyhnula a řasenku jsem se rozhodla vyzkoušet až teď nedávno. Ještě do nedávna jsem absolutně nevěděla, jaký názor si na ni mám udělat. Jedou se chovala jako TA řasenka, jindy jsem měla sto chutí ji hodit z okna jak strašná byla. Nakonec se ale projevila. 
Když jsem začala řasenku zkoušet, byla jsem opravdu nadšená, protože jsem o ní slyšela strašně moc věcí - hlavně tedy těch pozitivních, a proto jsem chtěla vědět, jestli i tahle řasenka je ta, která vám udělá ty dokonalé řasy, o kterých každá toužíme. 
Ze začátku jsem měla chuť opravdu řasenku vyhodit nebo ji někomu darovat z toho důvodu, že zkrátka byla strašná. To jsem psala v celkové recenzi na Benefití produkty. Tehdy maskara byla moc mokrá, řasy byly krátké, hodně se slepovaly - zkrátka řasenka dělala efekt, který nikdo nechce. Proto jsem byla zkrátka už smířená s tím, že řasenku někomu podaruji. Později jsem si řekla, že jí ale dám šanci a nechám ji chvilku ležet v šuplíku a počkám. Sem tam jsem ji použila jen aby se do ní dostalo trochu vzduchu - aby trošku vyschla. S opravdu mokrou maskarou se nic nedá udělat. 
Během měsíce, kdy jsem řasenku sem tam používala tak někdy udělala krásné řasy, někdy ne. Asi tak jak se jí chtělo. Musím říct, že umělohmotný kartáček asi není nic pro mě, navíc kulička na zakončení kartáčku je něco, co mě na ní děsně otravuje. P měsíci se ale řasenka rozhodla spolupracovat. 
Najedou jsem s řasenkou měla relativně pěkné a dlouhé řasy, žádné zahuštění se ale nekonalo. Je pravda, že mám relativně krásné řasy a tak mi jde hlavně o prodloužení, ale pokud z řas budu mít dlouhé, až skoro neviditelné vlásky, je celý proces zbytečný. Sama jsem tedy přišla na dokonalý způsob. Nejdřív použiji mou oblíbenou Rimmel řasenku, která mi řasy zahustí a relativně prodlouží - jako poslední vrstvu nanesu právě They're Real, která mi ještě víc řasy prodlouží. Takhle jsem tedy dosáhla názoru, že je nelepší způsob, jak řasenku nosit. 


Asi se ze mě nestane velký fanoušek řasenky They're Real. Neříkám, že je to špatná řasenka, to určitě ne. Pokud máte husté krátké řasy a toužíte pro prodloužení řas, určitě tohle bude řasenka pro vás. Mně službu asi nebude vykonávat - mám doma lepší řasenky, které mi udělají lepší práci a výsledek, který chci. 
Dejte mi vědět, jestli jste v poslední době měli nějaký  produkt, který vás zklamal nebo jste z něho neměli nejlepší pocit. Mějte se krásně a uvidíme se u dalšího článku, A. :)

Benefit They're Real! - sada Benefit Frisky Six: Notino.cz/benefit/frisky-six-kosmeticka-sada-i/

You May Also Like

7 komentářů

 1. Tu jsem ještě neměla možnost vyzkoušet :)

  OdpovědětVymazat
 2. Pri nej sa ľudia fakt delia na dve skupiny: 1. milovníci, 2. hejteri :D OSobne by som ju rada vyskúšala ale už mám svoju favoritku nájdenú, vyhovuje a ... dosť ma niekedy odrádza od nej aj cena..
  Vii, http://with-love-vii.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Asi musím říct, že nejsem ani v první ani druhé skupině. Není to tak, že bych ji nenáviděla, ale ani ji zase nemiluji tak moc. Jsem někde mezi. Já ji měla v sadě Frisky Six takže je to rozhodně lepší, když můžeš vyzkoušet několik produktů v mini verzi a potom si případně koupit velké balení. A. :)

   Vymazat
 3. Tak aspoň, že jsi našla řešení, jak ji nejlépe používat aby ti vyhovovala. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Našla, ale i tak po ní moc často nesahám. A. :)

   Vymazat
 4. Niekedy by som ju rada vyskúšala :)

  OdpovědětVymazat
 5. Tú by som rada vyskúšala :)

  OdpovědětVymazat

Instagram