Barvení vlasů

by - 3:00 dop.


Barvení vlasů. O tom bude dnešní článek. Povím vám jak jsem si barvy odbarvila a jaké barvy jsem zatím použila a co budu dělat s vlasy dál. Tak hurá na to!


ODBARVOVÁNÍ
Já jsem ten člověk, co rád riskuje a tak jsem si doma odbarvila vlasy sama. Ke kadeřnici jsem nikdy moc nechodila a když jsem tam jednou byla jenom zastřihnout konečky, přišla jsem snad o polovinu vlasů. Tak jsem se rozhodla, že si vlasy odbarvím sama. Nejdřív jsem si jenom udělala ombre, abych věděla, jak se barva chová a po pár dnech jsem si sedla před zrcadlo a odbarvila jsem si všechny vlasy. Je hodně důležité postupovat podle návodu a nenechat barvu moc dlouho na vlasech. Také doporučím vždy vlasy kontrolovat, že setřete kousek barvy z pramínku vlasu a podíváte se jak jste na tom. Já jsem tedy použila SYOSS Lighteners - vlasy jsem neměla poškozené a byla jsem z nich opravdu nadšená!Co se dál týkalo mého barvení z blond tak jsem chtěla lehce růžové vlasy. Mám ráda barevné vlasy a možnost, že si je můžu obarvit na nějakou super pastelovou barvu mě lákala. Tak jsem na Notino.cz našla tyhle barvy od Schwarzkopf IGORA, které opravdu vypadaly nádherně a já se rozhodla pro růžovou. Po nabarvení jsem vlasy neměla růžové, ale měla jsem je spíše vybělené, neměla jsem ve vlasech žluté odstíny, takže nějaká růžová se nekonala.


Nějakou dobu jsem své vlasy barvila lékařskou fialkou a potom se u nás objevily barvy Colorista. Já jsem si řekla, že bych mohla tyhle barvy vyzkoušet. Nejdříve jsem si řekla, že vyzkouším barvu rose blonde. Chtěla jsem jenom vlasy nějak živit a udělat malý krůček k mé vysněné fialové. Musím říct, že ta rose blonde moc na vlasech vidět našla, házelo to spíše jenom malé odlesky, ale nic jiného. A proto jsem si pořídila washout v odstínu lilac (úvodní fotografie) a zkrátka naplácalo to na vlasy a na dva týdny jsem měla fialové vlasy. Každopádně pokud chcete fialové vlasy, tak bych určitě zkusila jinou barvu, protože každé dva týdny si znovu barvit vlasy - to by se prodražilo.


A jako poslední a moje nynější barva je Schwarzkopf Live Shocking pink. Nebojte, nemám takhle zářivé vlasy. Co jsem udělala, tak jsem barvu přidala do kondicionéru a potom si to naplácala na vlasy, nechala jsem to tak přibližně 15 minut a vlasy jsem umyla. Tohle je asi jediná "barevná" barva, která mi na vlasy chytla. Mám ji už nějaký ten pátek a jsem s ní velice spokojená. Jedna ta tubička mi zatím vyšla asi na 5 barvení a ještě tam mám. Zatím přemýšlím, že si vlasy odbarvím znovu na blond a dám vlasům chvilku oddech od těchto barviček.

Snad jsem ti dala nějakou inspiraci na to, jaké barvy jsem použila a jak jsem si vlasy odbarvila. Tyhle barvy jsem používala s láskou, některé nebyly tak dobré a některé byly opravdu super. Jestli bude nějaké další barvení tak určitě se o tom zmíním v nějaké článku.

Napište mi schválně jestli si také vlasy barvíte nebo jestli máte nějakou nepěknou vzpomínku od kadeřníka. Uvidíme se u dalšího článku, An. :)

You May Also Like

1 komentářů

  1. Já jsem zkoušela fialovou live barvu - ale na neodbarvené vlasy a nedržela vůbec, strašně rychle se vymyla. Já momentálně používám coloristu violet a jsem spokojená, na moje nebarvené vlasy chytla skvěle a používám ji teď normálně. Ale uvažovala jsem nad odbarvením vlasů (lákají mě zářivé barvy), ale se bojím si odbarvovat vlasy doma a zas se mě za to nechce vyhazovat moc peněz u kadeřnice, tak nevím, jestli se k tomu někdy dostanu :D ale sama doma si na to asi netroufnu..

    OdpovědětVymazat

Instagram