Freedom Vamp Collection

by - 3:30 dop.


Zkrátka miluji rtěnky a pořád si nějaké kupuji. Mezi poslední úlovky patří i sada rtěnek od Freedom z Vamp Collection. Rtěnky od Freedom jsem už měla a mám je hodně ráda. Jak u testování dopadly tyhle si přečteš v celém článku. :)


Jako první tady mám Dusk till dawn - celkově rtěnka je velice příjemná na rtech, barva je strašně krásná - vínová až taková fushsiová. Pigmentace je také velice krásná - stačí třeba dvě přejetí pro plnou pigmentaci. Co se týče výdrže, jelikož je rtěnka krémová, tak občas má rtěnka tendenci zalézat do malých vrásek kolem rtů. Celkově vydrží takové 4 hodiny v plné kráse, potom už je to horší ale stačí přetřít a je to. Já osobně tuhle barvu neunosím, protože mi dělá až moc žluté zuby.

Vamp Noir je krásná tmavší červená. Tuhle jsem si velice zamilovala. Je krásně krémová, ale vydrží toho docela hodně, po nějaké době ztrácí svou krásu ale stačí přetřít a je krásná. Takže nějaké jídlo opravdu nepřekoná. Pigmentace je opravdu nádherná a na rtech necuckuje.

Pure Vamp je zářivá červená. Je to taková ta krásná barvička, kterou by doma měl mít každý - hodí se zkrátka ke všemu a může se použít jako formální a neformální. Rtěnka je krásně krémová a na rtech velice příjemná. Co se týče výdrže tak je to takových 5 hodin normálního nošení bez jídla, při jídle hold rtěnka nevydrží.

Dark Paradise  je tmavší fialová rtěnka. Velice pigmentovaná a krémová. Výdrž není zase tak super, je to spíše kolem 3 - 4 hodin. Rtěnka potom začne zalézat do malých vrásek kolem rtů a to už není pěkné. Tahle rtěnka mi také nesedí, protože mi dělá žluté zuby a není to pěkné, navíc já tak moc fialové rtěnky nenosím.

Intense Noir je krásná vínová rtěnka, kterou jsem si opravdu zamilovala. Rtěnka je krásně krémová a velice pigmentovaná. Výdrž se pohybuje kolem 5 hodin. Jídlo určitě nevydrží, ale stačí přetřít a je zase zpátky krásná. Po několika hodinách a přetření sice začíná zalézat do malých vrásek kolem rtů.

(Dusk till dawn)

(Vamp noir)

(Pure vamp)

(Dark Paradise)

(Intense noir)

Já jsem si některé rtěnky oblíbila více než ostatní. Třeba ty fialovější moc nenosím, protože se mi moc na mně nelíbí a dělají mi žluté zuby. Jinak rtěnky mám ráda a určitě budu zkoušet další sady od Freeom. Jsou to cenově přijatelné rtěnky, které jsou za tu cenu opravdu super!

Napište mi do komentářů, která se vám libí nejvíce a uvidíme se u dalšího článku, An. :)

You May Also Like

2 komentářů

  1. Dusk till dawn se mi líbí asi nejvíce. :-)
    welcometomyworld

    OdpovědětVymazat
  2. Já měla smůlu na první rtěnku od této značky, takže už jí nějak nevěřím -.-"

    Little Dreamer

    OdpovědětVymazat

Instagram