Freedoom

by - 4:52 odp.


Miluji bronzové, hnědé a růžové líčení. Zkrátka tyhle odstíny mě nejvíce baví, ale i sem tam dokážu vymyslet i něco jiného. Mé ale go to líčení právě tvořím s touhle úžasnou paletkou stínů od Freedom. Jak na mě působí a jak se mi s ní pracuje se dočteš v tomhle článku.


Já jsem si tuhle paletku opravdu zamilovala. Je to úžasná kombinace třpytivých a matných stínů. Máte krásný základ na víčko a potom i krásné matné stíny na ztrácení. Já většinou nanesu bronzový stín na pohyblivé víčko, do ohybu nějakou tmavší hnědou a potom ztratím matným stínem. Pod obočí většinou ještě přidám bílý matný stín abych uklidila všechny nedostatky.

Stíny jsou krásně pigmentované, máslové. Některé opravdu práší ale některé vůbec. Krásně se s nimi pracuje jak na sucho tak i na mokro. I když mi připadá, že když jsou stíny mokré, tak se s nimi lépe pracuje. Moc variant s touto paletkou nevymyslíte, ale i tak se s ní dá vymyslet krásné denní i noční líčení.


Tahle paletka, nebo její sestry, jsou velmi známé, ale já jsem si je hodně oblíbila. Je to možnost, jak za pár korun vyzkoušet hodně stínů a tolik líčení! Znáš takové paletky? Jaká je tvá oblíbená? Dej mi vědět do komentářů a uvidíme se u dalšího článku, An. :)

You May Also Like

0 komentářů

Instagram