Garnier

by - 6:59 dop.


Garnier je značka, se kterou jsem u pečující kosmetiky začínala a ráda se k ní vracím. Proto sem tam, když chci obměnit na nějaký čas mou odličovací skin care, tak sáhnu právě po Garnier. Dneska tady mám recenzi na odličovač a odličovací ubrousky. :)
Odličovací ubrousky na oči a obličej - musím říct, že úplně špatné nebyly. Ráda jsem je používala. Hlavně ze začátku. Hodně mi vadí to, že obal nemá takové to plastové uzavírání ale jenom ten polepovací plast - jestli víte co myslím. Ubrousky krásně voněly, také byly hodně nasáklé samotným produktem. Odličovat se s nima dalo nádherně, jeden ubrousek mi stačil na celý obličej. Na to, že jich je tam 25 tak dlouho vydržely. Co se musí nechat je to, že hodně rychle vyschly a potom už se s nima nedalo pořádně odlíčit, později jsem je používala na takové rychlé očištění štětců po líčení.

Zklidňující odličovač očí - tenhle odličovat byl super. I když si myslím, že by mohlo být větší balení, tak mi vydrželo opravdu hodně dlouho. Stačily mi jenom dva odličovací tampónky na odlíčení očí. Samotný produkt krásně voněl a docela při odlíčení i pěnil, jestli to dává smysl. Odlíčil oči mi trvalo opravdu chvilku a na řasách mi nezůstala žádná maskara.


Já Garnier mám hodně ráda a ráda se k němu vracím. Tahle řada byla velice příjemná a určitě se k ní ještě někdy na nějaké přechodné období vrátím.

A co ty? Dej mi vědět jestli také používáš garnier nebo ne. A uvidíme se u dalšího článku, An. :)

You May Also Like

1 komentářů

  1. Ten odličovač očí mám taky, senzačně odličuje, nejspíš se k němu budu vracet :)

    Little Dreamer

    OdpovědětVymazat

Instagram