Hair care

by - 6:37 dop.Já své vlasy miluji a tím, že si je hodně barvím, tak často střídám i péči o vlasy. Hlavní pro mě je to, v jaké kondici mé vlasy jsou a jakou barvu právě mám - jestli jenom blond nebo růžovou. Dnes ti představím dva šampóny, které jsem si hodně oblíbila. :)


Matrix So Silver Jelikož mám blond vlasy a nechci žluté odstíny, musím si nějak pomáhat i šampónem a ne jenom vlasy zatěžovat odbarvováním. Kamarádka mi doporučila tenhle šampón, protože od Loreálu mi moc nepomohl. Já jsem si tenhle moc oblíbila, i když moc velký zázrak to nebyl. U fialových šampónů je známé, že moc nepění, ale tenhle krásně pěnil i příjemně voněl. Co se týče jeho účelu - šampón měl fialový/modrý podtón, takový mix nebyl ani jedno ani druhé. Po nanesení jsem ho nechala na vlasech asi 10 minut a žluté odstíny nebyly tak moc žluté jak předtím. Postupem času se dá s tímto "odstranit" žlutý odstín z vlasů, ale není to trvalé řešení.

Farmona Monoi&Thermo Jelikož je léto a venku máme v lepší dny hodně sluníčka, musíme chránit i vlasy. Samozřejmě nepoznám, jestli nějak vlasy chránil na tomhle nejsem expert, ale celkově šampón byl příjemný na vlasy - byly po něm krásně jemné a lesklé, krásně pěnil a příjemně voněl - taková ovocná vůně - super na léto! Zkrátka takový průměrný šampón co neurazí.
(bohužel produkt jsem na notino.cz už nenašla)

Já jsem si oba dva šampóny oblíbila a určitě vyzkouším další a další a zase změním šampóny podle toho jaká bude situace.

Ty mi schválně napiš, jestli máš zkušenosti se silver šampónem a jaký je tvůj nejoblíbenější! A uvidíme se u dalšího článku, An. :)

You May Also Like

0 komentářů

Instagram