V hlavní roli: PANTHENOL

by - 9:33 odp.


Znáte takové ty řeči jako já nepotřebuji opalovací krém, já se nikdy nespálím. Jo, to jsem si taky říkala. Do té doby, než jsem se minulý rok v Berlíně spálila stylem, že jsem skoro nemohla chodit. A v Berlíně mě opravdu nenapadlo si koupit Panthenol, tak jsem ho měla až jsem přiletěla. Tenkrát mi Panthenol doslova zachránil holou kůži. A dnes ti představím Panthenol, který tohle léto bude můj nejlepší kamarád.


První Panthenol je ten, který jsem si oblíbila více, i když každý je tak trochu na něco jiného. Možná je to tím, že zkrátka ten rakytník mi voní víc než aloe vera. Zkrátka bílý krém, který se krásně vstřebá do pokožky, ale musíte ji trochu namasírovat. Chvilku to trvá, než se krém vstřebá. Pokožka je potom ale krásně napapaná, hydratovaná a zkrátka pomáhá té pokožce jak nejlépe to umí. Já jsem si zvykla se namazat vždy když přijdu z někama ze sluníčka, protože nechci riskovat, že bych se znovu spálila a byla červená. Zrovna tenhle panthenol pomáhá i proti zarudnutí a můžu potvrdit, že opravdu pomohl.


Druhý panthenol je ten, který jsem si oblíbila méně. Když vykonává úžasnou práci, tak já se zkrátka nepřenesu přes tu vůni aloe vera, která mi prostě vadí. Je pravda, že pokožku krásně hydratuje, ale je potřeba chvilka času, než se vstřebá, pokožka je potom krásně napapaná a taková lehce mastná. Určitě si myslím, že kdybych ty krémy zkombinovala, tak bych nejspíš docílila úplně super efektu, ale zase se bojím, aby nějaké složky krému na sebe špatně nereagovaly.


Já jsem s krémy opravdu hodně spokojená a nemám jim co vyčítat. Já jsem se poučila, že mám se mazat opalovacím krémem a potom i po opalování. Zkrátka už nechci být úplně spálená tak, že bych nemohla chodit. A když zase pojedu do Berlína, panthenol pojede se mnou!

A co ty? Taky se ti někdy stalo že jsi se spálila? Schválně mi napiš do komentářů i nějaké tvé rady na sluníčko a uvidíme se u dalšího článku, An. :)

* Tenhle článek vznikl za spolupráce s www.zena-in.cz 

You May Also Like

2 komentářů

  1. Ja som sa spálila minule a zachránil ma tiež práve Panthenol. To je asi fakt taká klasika po spálení. Mám sprej, ktorý chladí a je to taký lepší pomocník ako telové mlieko. Telové mlieko je fajn, ale to moje nejako lepí. Podľa obalu mám však nejakú staršiu verziu, tieto nové vyzerajú úchvatne. No a pred spálením je ochrana jediná - neustále sa natierať, ideálne faktorom 50 a nemala by si sa spáliť.

    OdpovědětVymazat
  2. Já se mažu snad všude. A to ochranným faktorem 50, protože jsem denně na přímém slunci a když přijdu domů, Panthenol je taky má záchrana. Ale mám jiný. Je to taková pěna ve spreji- :-)
    welcometomyworld

    OdpovědětVymazat