Moje první fotokniha

by - 4:10 odp.


Jak jistě víte, již nějaký ten pátek se věnuji fotografii a jsem ráda, že ji budu dál studovat na vysoké škole. Určitě si pamatujete, když jsem prvně psala o Saal-digital a jejich foto obraze, který pořád u nás visí na zdi - díky bohu, ještě nespadnul. A proto s další spoluprací přišla úžasná fotokniha mého portfolia.


Já sama jsem zvolila matnou kostru knihy. Zkrátka matná obálka na mě působila s větším dojmem. Pro svou knihu jsem zvolila hned velký výběr fotografií z mého portfolia. Zkrátka to, co jsem za poslední rok nafotila. Ať už balet, mé fotografie z cest nebo portréty. To vše se mi podařilo napsat do knihy.

Podle mého úsudku je kniha krásně a hlavně kvalitně udělaná. Jednotlivé lesklé papíry dokáží krásně zvýraznit barvy. Fotografie samotný tisk nějak nepoškodil a kvalita je naprosto úžasná! Určitě pokud máte doma nějaké fotografie, které chcete navždy uchovat a né je jenom mít ve složkách počítače, podívejte se na stránky Saal digital. Jejich cenové hodnocení opravdu souvisí s kvalitou, jaké jejich produkty mají a navíc, během pár dní máte svůj produkt doma! Já jsem opravdu spokojená!

Sama se těším na další spolupráci a co se Saal Digital vymyslíme. Já jsem ráda, že si takhle můžu uchovávat své práce a vidím veškerý progres. :) An.

You May Also Like

2 komentářů