Freedom PRO contour kit

by - 9:42 dop.


Miluj konturování a ráda zkouším nové paletky. Když jsem nakupovala kosmetiku tak jsem si chtěla pořídit novou paletku na konturování a našla jsem i tuhle od Freedom PRO contour kit. Paletku mám v odstínu Fair a jak se mi líbí? Čti dál.


Co se týče obalu - je to plastový obal ale z takového toho pevného nerozbitného plastu. Uvnitř se nachází velké zrcátko, z větší části rozjasňující pudr a konturovací pudr.
Oba dva jsou velice jemně namleté a trošku práší - takže zrcátko je skoro pořád zašpiněné od pudrů. Rozjasňující pudr je lehce nažloutlý, slouží pro rozjasnění ale i tzv. baking. I když je lehce nažloutlý, tak na pleti působí transparentně. Já jsem si ho oblíbila na baking. Krásně zamkne všechno na pleti a během dne se nic nepohne.
Co se týče konturovacího pudru - pudr je krásně jemně namletý, trošku práší, ale né zase tak moc. Barvička pudru je taky krásná, je někde tak ve středu není ani moc teplá ale není ani úplně studená. Na přechod z léta do podzimu a zimy je úplně ideální.

Já jsem si konturovací paletku velice oblíbila, používám ji každý den do práce a jsem s ní opravdu spokojená! A určitě tohle pro mě teď bude má go to konturovací paletka!

A co ty? Máš ráda konturování? Jakou paletku používáš? Dej mi vědět a uvidíme se u dalšího článku, An. :)

You May Also Like

1 komentářů

  1. Nevypadá zle, ale já osobně mám raději, když má paleta víc konturovacích odstínů, protože mi většinou ten jeden nikdy nesedí a tak to míchám:) používám konturovací paletu od NYX a jsem docela spokojena i když výdrž není nic moc

    OdpovědětVymazat

Instagram