MakeUp Revolution Pro Hygiene

by - 10:19 dop.


Čištění štětců je jedna z těch nejdůležitějších věcí, co se makeupu týče. Čisté štětce a ještě krásně voňavé. A proto jsem nechala čištění obyčejným šampónem a koukala jsem po nějakém antibakteriálním čističi, co bude efektivně fungovat. Jak jsem si zamilovala tenhle se dočteš v celém článku. 

Makeup revolution je značka, od které mám poměrně hodně kosmetiky. Přes stíny až k rtěnkám. Proto nebylo divné, když jsem si k novým štětcům pořídila i čistič Pro Hygiene. Přece jenom jsem si nechtěla hned zničit své nové štětce. Tak jsem začala štětce pravidelně čistit. 

Tady je super, že čistič je na pumpičku, stačí tři stříknutí na štětec a potom jenom otřít do starého ručníku nebo utěrky. A hotovo, štětce jsou čisté. Stačí je potom nechat jenom uschnout a vše je tak, jako nové. Štětce po vyčištění krásně voní a jsou příjemně jemné na obličeji. Navíc mi přijde, že samotného produktu je tam pořád stejně - stále plná lavička! Navíc i se svým designem vypadá na nočním stolku u štětců velice pěkně. 

Já jsem z produktu nadšená a konečně mám čistič na štětce a ne jenom třeba šampon. Já ho koupila na Notino.cz kde mimo jiné ze stejné řady je i čistící mýdlo, šampón a silikonová pomůcka na čištění. 

Napiš mi do komentářů, jestli i ty používáš čističe nebo ne. A uvidíme se u dalšího článku, An. :)


You May Also Like

0 komentářů