URIAGE: záchranář rtů

by - 10:53 odp.


Znáte to. Zima a mráz. To nejhorší pro rty a pleť co existuje. Teď si představ, že ještě onemocníš a máš popraskané rty. Nebo si rty rozkoušeš a o víkendu chceš jít do divadla a vzít si tu super rtěnku. A co teď? Představím ti mého zachránce na rty č. 1.


Uriage balzám na rty jsem tenkrát pořizovala mámě. Potom jsem se ale odstěhovala do Brna a tak šel se mnou. Od té doby je můj zachránce. A hlavně teď v zimě. Tady pořád mám něco na rtech - rtěnky, balzámek a tak. Taky si občas ráda rty koušu no a teď jsem dokonce i nemocná. Všechny tyhle elementy a já jsem se z toho mohla posadit na zadek. A moje rty mě určitě teď nenávidí. 

Nejen, že je důležité pečovat o pleť, ale i o rty a hlavně v zimě jsou náchylné snad ke všemu. Proto každý den, ráno, než si nanesu rtěnku a večer, když jdu spát, tak si rty namastím tady tímhle balzámem. Pokud mám rty popraskané - do pár dnů jsou krásně zdravé, jako nové! Balzámek nemá nějakou parfemaci a podle popisu jsou v něm samé super složky, které jsou pro rty jen to nejlepší. Z mého osobního názoru jsem si vytvořila velmi pozitivní vztah s tímto balzámkem, jsme jak nejlepší kámoši!

Celkově produktu je 15ml, což je podobně jako u ostatních balzámů. Je sice o něco dražší, ale s kvalitou jakou se zde setkávám, tak ty peníze za to opravdu stojí. Investice do něčeho, co ti opravdu pomůže je výhodná a super - určitě nebudeš litovat. Balzámek stojí 229 kč a koupila jsem ho na Notino.cz

A co ty a dražší balzámy na rty? Jsi fanda nebo dáš přednost něčemu levnějšímu? Napiš mi a uvidíme se u dalšího článku, An. :)

You May Also Like

1 komentářů

  1. Já mám tyhle typy balzámů moc ráda a přijdou mi o dost lepší, než ty tuhé v tyčince. :-)
    welcometomyworld

    OdpovědětVymazat