Freedom: Pro eyebrow

by - 1:57 odp.Obočí. Nejdiskutabilnější věc v kosmetickém světě. Různé tvary, barvy, dokonce i design co na obočí můžete vytvořit. Pořád se něco kolem obočí děje a stále se mění požadavky, ať už krásně upravené nebo husté obočí. Zkrátka všechno je možné. Já stále zkouším nějaké tužky na obočí a prostě to není ono. Tak jsem se znovu vrátila k vosku a stínu. Jak dopadla tahle paletka? Čti dál.Tahle paletka na obočí od Freedom Pro Eyebrow mě zaujala hlavně barvičkami. Na první podle vypadaly jako dokonalé barvy, co budou prostě sedět a mé trápení s tím najít tu perfektní barvu pro mé obočí. Jak jistě víte, jsem odbarvená blondýna, co si ráda barví vlasy na různé barvičky, ale obočí si ponechávám tmavé, zkrátka se mi to na mně líbí a myslím, že takto mi to krásně rámuje obličej. Proto jsem z této paletky byla nadšená.

Barvičky stínů jsou krásné, ty jsou jemně namleté, což v tomhle případě znamená, že občas mají tendenci prášit, ale vzhledem k tomu, že hlavně používám nejtmavší stín, do kterého jsem byla schopná vytvořit už díru na pánvičku, tak jde vidět, že jsem se opravdu zamilovala. Jako fixaci používám i vosk, který je v paletce. To, že stíny mají tendenci prášit má i nevýhodu u vosku, ten je bohužel neustále špinavý, ale s tím jsem se nějak naučila žít. Vosk krásně zafixuje obočí a udrží ho na jednom místě, takže se ti opravdu nestane, že v průběhu dne budeš mít obočí na čele.

Já jsem si paletku opravdu zamilovala, používám ji prakticky každý den. Najdeš ji třeba na Notino.cz kde jsem ji kupovala i já. Na to jak kvalitní je, tak stojí právě jen 80kč, což podle mě je opravdu úžasné!

A co ty a obočí? Našla jsi tu perfektní barvu pro tebe? A co říkáš na různé trendy? Dej mi vědět a uvidíme se u dalšího článku, An. :)

You May Also Like

0 komentářů