NYX eyeshadows

by - 7:27 odp.


NYX je hodně vyhlášený. Někteří ho považují za drogérku, jiní za parfumerii. Já bych řekla, že je to něco mezi. Takový přechod. Já jsem se rozhodla vyzkoušet dva stíny. Rtěnky mě nějak moc zatím nelákají - spíše mám problém si vybrat a chtěla jsem si pořídit nějaké mono stíny. Tak jinak, než že jsem sáhla po zlatém a jednom tmavém burgundy/černém stínu. A jak se mi líbí? Odpověď najdeš v celém článku. :)

Jako první jsem začala koketovat s tmavým stínem. Hodně teď nosím nahé líčení a vždy ztmavuji nějakým tmavším stínem, ale né úplně černým. A právě proto mi tenhle přišel ideální. Abych byla upřímná, on není špatný. Je hodně pigmentovaný, ale suchý a to hodně. Takže moc opadává, kdyby to bylo jen trochu tak bych mu to prominula, ale po líčení s tímhle stínem mám dva velké monokly. Navíc, když jsem zkoušela stín použít na mokro, tak se jenom zamkl, vytvořil si takový film na povrchu a nešel použít do té doby, než jsem ten film lehce seškrábala. A navíc na štětec vůbec nejde nanést pigment a prstem se mi moc nanášet nechce.

Co se týče zlatého stínu jsme na tom podobně jako u tmavého. Tahle zlatá barva je nádherná, spíše taková barva pravého zlata, snad chápete.  Podobně jako u tmavého stínu i ten zlatý je hodně suchý, tudíž hodně opadává. Je i méně pigmentovaný. Problém je, že když se snažím ho nanést, tak se na něm vytvoří takový film, který ten pigment uzamkne a nejde nanést.

Já stíny používám, hlavně ten tmavý. Zkusila jsem, nevím, jestli budu zkoušet něco dalšího, ale uvidíme. A co ty? Máš nějaké stíny od NYXu nebo ne? Napiš mi do komentářů a uvidíme se u dalšího článku, An. :)

You May Also Like

2 komentářů

  1. Já oční stíny od této značky ještě neměla. Odstíny mě sice zaujaly, ale samotné stíny už moc ne. :-)
    welcometomyworld

    OdpovědětVymazat
  2. od NYX nemám ešte žiadne očné tiene, ale zaujali ma niektoré ich paletky :) aj tieto tvoje mono tiene sú veľmi pekne pigmentované :)
    MakeupbyVeo

    OdpovědětVymazat