Dermacol: Jablko a skořice

by - 11:39 dop.


Vánoce už máme za náma, ale to neznamená, že si je nemůžeme prodloužit. Dermacol totiž přišel s novinkou a já mám jednu jejich sadu. Jablko a skořice je pro mě vánoční vůně. Zkrátka ten hřejivý pocit vánoc. Jak se mi sada líbí najdeš v celém článku. 


Pořídila jsem si sadu krému na ruce a sprchového gelu. Dermacol má ještě jednu sadu, kde je i cukrový peeling, já bych ho ale nevyužila, tak jsem ráda za tyhle dva produkty. 
Pokud jste fandové jablka a skořice, tak určitě doporučím běžet a ještě si tyhle produkty koupit, já jsem se totiž absolutně zamilovala. Nejdřív krásně zavoní jablko a potom hned doušek skořice. Hodně mi vůně připomíná můj jablečný páj, který tak ráda dělám. Navíc, Dermacol produkty nejsou vůbec drahé a najdete je jak na internetu tak i v drogérii.


Sprchový gel je něco úžasného. Já jsem se do něho opravdu zamilovala. Je velice příjemný na pokožku a zkrátka dokáže provonět i celou koupelnu. Sprchový gel krásně pění a s jeho hřejivostí dodá v horké sprše ještě další dávku tepla. Sprchový gel je balení 250ml a koupíte ho za 52,- což je super!


Krémy na ruce se snažím používat celý rok, ale v zimě je to absolutní must have! A proto když můžu mít i krém na ruce s takovou krásnou vůní tak je to jenom win win. Krém je krásně hutný a stačí jenom malinko na to, aby se krásně rozprostřel po celých rukách. Krásně se vstřebává a nenechává na dlaních žádný mastný film. Za 54,- dostanete 100ml produktu


Já jsem si produkty opravdu oblíbila a odvezla jsem si je i na kolej. Abych ještě trošku těch vánoc měla i v Brně. Schválně mi napište, jestli používáte i pečující kosmetiku od Dermacol a třeba i jaká je vaše oblíbená vůně. A my se uvidíme u dalšího článku, An. :)

You May Also Like

3 komentářů

 1. Úvodní fotka se ti krásně povedla :) A ta vůně musí být skvělá :)

  WantBeFitM

  OdpovědětVymazat
 2. Mám ve sprše sprchovy gel a voní teda hodně intenzivně :)

  OdpovědětVymazat
 3. I já mám tyhle výrobky a taky jsem velmi spokojená. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat