Espirit Happy Feel

by - 11:33 odp.


Poslední voňavý článek. A mám tu znovu pánskou toaletní vodu. Tentokrát spíše určenou pro mladé kluky než dospělé muže. Mně samotné se tahle vůně strašně moc líbí, a proto jsem se rozhodla o ní napsat, třeba to bude inspirace pro někoho, kdo má mladšího bráchu. 


Espirit je rozhodně značka, kterou všichni známe. Je levná, ale rozhodně kvalitní. Já si pamatuji, když jsem byla mladší, tak jsem vždy pravidelně dostávala na narozeniny nebo na vánoce právě jeden flakónek tohoto parfému, takže sama mám něco odzkoušeno. Dnes ale tady mám pro Vás verzi pro muže a to Feel Happy.

Feel happy používá brácha na takové to denní nošení do školy nebo do města. Vůně je hodně svěží, ale silná a přitažlivá vůně, která určitě hned upoutá pozornost. Růžový pepř, grapefruit a zázvor jsou hlavními složkami vůně. Mořské tóny vůni trochu odlehčí, ale dodá osvěžující nádech. A nakonec tóny dotváří semiš, ambra a pačuli.

Tahle toaletní voda je hodně svěží, to dělají ty tóny moře, ale trošku nasládlá, za mě hlavně grapefruit, který já mám hodně ráda. Ale není zase úplně tak sladká. Za mě je to úplně ideální toaletní vody pro mladé muže. Za rozumnou cenu dostanete hodně kvality.  Řekla bych že na chození do školy nebo zkrátka na běžný den si myslím, že je to ideální kompromis, když nechcete dávat někomu hodně drahý parfém, který dotyčný nevyužije. 

Dámy tak schválně, máte raději u mužů lehké svěží vůně nebo těžší dřevité? Napište mi to do komentářů Váš názor a uvidíme se u dalšího článku, An. :)

Espirit Happy feel for man - 125,- - Notino.cz

You May Also Like

3 komentářů