Jaguar for men

by - 12:24 dop.


Dámy znáte to, najednou se blíží třeba narozeniny vaší drahé polovičky nebo váš bratr má narozeniny, zkrátka panika a nevědění co dotyčnému koupit. Jo, já tohle mám doma také. Ale mám tady pro vás skvělou recenzi jednoho parfému pro muže, který se určitě bude darovanému líbit!


Parfémy jsou diskutabilní věc jestli někomu jen tak na slepo koupit nebo dotyčnému dát poukaz. Pokud ale znáte někoho dost dobře, tak dokážete říct jaká vůně se mu líbí nebo ne. Já parfém kupovala pro bráchu a musím vám říct, že jsem nejdřív vůbec nevěděla. Jelikož ale jsem přestěhovaná v Brně, tak mi posílal fotku jednoho parfému z Oriflame, který se mu líbil. Sama jsem si ale řekla, že mu pořídím něco lepšího než je Oriflame. Nechtěla jsem ani nic moc drahého, přeci jenom bratr má 15. Proto jsem zvolila zlatou střední cestu. Parfém jsem vybírala podle toho co mi posílal. Podobná vůně.

Nakonec u mě vyhrála vůně Jaguar for men. Parfém který má hlavu grapefruitu a bazalky, srdce koření a gardénie a základ parfému je cedrové dřevo a esence z ambry. Podle tohoto si alespoň trochu představíte jak voní. A že voní krásně, je to opravdu krásná dřevitá vůně s nádechem citrusu. Zkrátka dokonalá vůně pro speciální příležitosti.

Opravdu musím říct, že parfém voní všem koho jsem se ptala. Takže pokud dámy máte v okolí někoho kdo má rád dřevité vůně, tak tenhle parfém je to pravé! A co na něj říkáte? Dejte mi vědět do komentářů a uvidíme se u dalšího článku, An. :)


Parfém Jaguar for men - Notino.cz - 100ml za 375,-

You May Also Like

2 komentářů

  1. Já ráda kupuju vůně AVON, vyhovují mi :)

    OdpovědětVymazat
  2. Musí krásně vonět a bratr je určitě spokojenější, než kdyby dostal Oriflame. :-)
    welcometomyworld

    OdpovědětVymazat