KALLOS: go go

by - 4:22 dop.


Když jsem se stěhovala na kolej, tak jsem si pořizovala skoro všechno nové. A když jsem na Notino.cz našla značku Kallos, tak jsem si řekla, že ji vyzkouším. O značce jsem už něco málo slyšela a tak jsem hned objednala sprcháč, šampón a kondicioner abych měla všechno od jedné značky. Jak u mě uspěly?


Od konce září bydlím v Brně a tudíž i moje vlasy si musely zvyknout na to, že je tam jiná voda, taková tvrdší. Od září tedy tyhle produkty používám a musím říct, že jsem spokojená. Pokud máte rádi vůni žvýkačky, tak určitě doporučím. Já kdybych mohla mít jinou vůni, tak bych určitě brala, ale není tak silná, abych produkty nemohla používat. 

Sprchový gel je zrovna ten, co má nejsilnější vůni. Po sprše jsem voněla jako žvýkačka. Sprcháč ale jinak krásně pěnil a na pokožku byl velice příjemný. Bohužel ale není tak moc ničím zajímavý, spíš úplně obyčejný sprchový gel, který doslova koupíte za pár korun.

Dále jsem si pořídila šampón pro suché a poškozené vlasy. Jelikož mám vlasy odbarvené tak se o ně musím starat o hodně víc než normálně. A proto volím i šampóny, které na poškozené vlasy jsou. Šampon voněl sladce, to asi celá tahle růžová kolekce. Šampon pěkně pěnil, vlasy opravdu nevysušoval a byly po něm vždy krásné a lesklé.

A jako poslední jsem si pořídila kondicionér pro suché a poškozené vlasy. Tohle je krok, který musím dělat vždy. Jelikož mám opravdu suché vlasy, tak se mi hodně cuchají, proto je kondicionér úplné must have! Díky tomuto rozčesávání vlasů není noční můra. Vlasy jsou po něm krásně lesklé a jemné na dotek.

Já jsem si značku Kallos opravdu oblíbila. Navíc jejich produkty opravdu stojí pár korun. Většina jejich produktů se cenově pohybuje kolem 40/50kč něco potom výše, ale stále je to super.

A co vy? Znáte tuhle značku? Jestli ano, tak mi napište co máte na značce nejraději a uvidíme se u dalšího článku, An. :)

You May Also Like

2 komentářů

  1. Od téhle značky jsem měla masku na vlasy a byla jsem spokojená :) a hlavně se mi tedy líbila ta cena, nebudu lhát :D

    Little Dreamer

    OdpovědětVymazat
  2. Cože? Sprchový gel s vůní žvýkačky? Ten musím mít. Značku poznám, ale tuhle řadu jsem ještě neviděla. :-)
    welcometomyworld

    OdpovědětVymazat