Můj rok: 2017

by - 2:04 odp.

Související obrázekRok se s rokem sešel a máme tady další rok. Jako vždy ráda píšu takové malé ohlédnutí za uplynulým rokem. A co se v roce 2017 odehrávalo? Byl plný zážitků a velkých rozhodnutí. Tak jdeme na to!Leden

Začátek nového roku, začátek něčeho nového. Jak každý rok si všichni dáváme nějaké novoroční předsevzetí a i já si jedno dala. Chtěla jsem jen udělat maturitu a dostat se na vysokou školu. V lednu jsem začala i pracovat na své maturitní práci.

Únor

V únoru se toho dělo už více. Podávala jsem přihlášky na vysoké školy a to do Brna na JAMU a do Ostravy na fakultu umění. Napsala jsem svůj první report do novin, spolupracovala s firmou FOMA a také jsem oslavila své 19 narozeniny!

Březen

Tenhle měsíc mi už začalo docházet všechno co se týče maturity. Přišla mi pozvánka k maturitní zkoušce a já tak věděla, že už tomu jen tak neuniknu. Taky jsme slavili bráchy a mamky narozeniny.

Duben

V dubu jsem konečně odevzdala svou maturitní práci, vlastně jsem jí málem neodevzdala. Ke konci měsíce jsem strašně ošklivě onemocněla. Bylo to tak špatné, že mě rodiče museli odvést na pohotovost, protože jsem už i nemohla dýchat. No a angína s náběhem na silný zápal plic mi dělala společnost. 


Květen

Květen je pro maturanty takové to zjištění, že maturita už opravdu je. Napsala jsem si tedy maturitní testy, které jsem úspěšně udělala. Musím říct, že třeba angličtina byla úplně lehká, ale čeština byla o něco horší, u ní jsem myslela, že ji neudělám. Nakonec ale všechno dobře dopadlo. A také jsem se dozvěděla, že jsem postoupila z prvního kola zkoušek na vysokou do druhého. Tolik radosti na jednou! 

Červen

Ach ten červen. Tuna učení a já na konči měsíce úspěšně složila maturitu. Byl to boj, ale měla jsem radost. Znáte to jak se to říká, taková první zkouška dospělosti. A dva dny po maturitě jsem v Brně dělala pohovor na vysokou a úspěšně jsem se dostala na JAMU.
A aby toho nebylo málo, tak jsem absolvovala na ZUŠ z fotografie s projektem: Co je to krása?

Fotka uživatele Sylva Jindrová.

Červenec

Červenec byla také super! Dostala jsem možnost vytvořit svou první fotoknihu mých nejoblíbenějších fotek a mohla si je tak uchovat ne jenom v archivu, ale i v knižní podobě. Také jsem si užívala prázdniny.

Srpen

Srpen bych třeba celý přeskočila, nic zajímavého jsem nedělala, chodila jsem na brigádu a fotila.

Září

V září jsem začala pracovat ve svém oboru, chodila jsem brigádničit do fotostudia. Naučila jsem se hodně věcem a hlavní bylo, že mě ta práce bavila! S mámou jsme se pak vydaly do Prahy navštívit tetu a užili jsme si víkend. I když jsme se málem do Prahy nedostaly, protože nám v Brně ujel následující spoj do Prahy. Na konci měsíce jsem se sbalila a přestěhovala jsem se do Brna.

Říjen

Říjen jsem začala intenzivním focením a dokumentace off programu na JAMU. Akademie totiž slavila 70. let od založení a tak jsme to museli pořádně oslavit. Taky jsem měla imatrikulace a stala jsem se oficiálně studentkou Janáčkovy akademie.


Listopad

V listopadu jsem začala více fotit divadlo. Dokonce jsem začala režírovat svou verzi jedné polské hry, premiéru máme za dva týdny. Také jsem dostala možnost se jít podívat na baletní verzi West Side Story a fotila workshop po představení.

Prosinec

V prosinci jsme se byli podívat v České televizi v Brně. Exkurze, kde jsme se byli podívat snad úplně všude! Chodila jsem v Brně brigádničit na vánoční trhy, nakupovala jsem dárečky, užívala jsem si vánoční pohody, šla na ne jeden večírek a užila jsem si vánoce v plném proudu. 

No a teď mě čeká další rok plný dobrodružství a neočekávaných cest. Doufám, že bude ještě lepší než 2017. A i tímto bych chtěla poděkovat za všechnu přízeň a všechny čtenáře. Jen díky Vám je tohle lepší a jsem ráda, že blog čte víc a víc lidí. Uvidíme, co nám rok 2018 přinese!

You May Also Like

2 komentářů

  1. Ty jo, režírovat vlastní hru?! Tak to tě fakt obdivuji, jsi úžasná! :)

    Little Dreamer

    OdpovědětVymazat
  2. Teda, mám ráda taková shrnutí :) Brigádničení na trzích muselo být fajn :)

    OdpovědětVymazat