Makeup Revolution London: Fortune Favours the brave

by - 9:33 odp.


Miluji paletky očních stínů. Zkrátka všechno, co má zlaté nebo bronzové odstíny. Když jsem koukala po nové paletce, tak jsem na Notino.cz našla tuhle krásku. Rozhodovala jsem se mezi touhle a ještě jednou, no ale nakonec jsem si domů odnesla tuhle. A jak se mi vůbec líbila? Čti dál. :)


Paletka obsahuje 3 stínů. Najdeš v ní snad vše, co potřebuješ. Jsou tu matné stíny a dokonce i třpytivé. Najdeš v ní krásné hnědé matné, ale i černou, přes burgundy odstíny, zelené, modré i růžové a matné pleťové. No zkrátka paletka snů. Podle mě se hodí na celoroční nošení. Dají se s ní vykouzlit jak jarní líčení, tak letní, podzimní i zimní. Líčila jsem s ní dokonce kamarádky na ples ve stylu první republiky. Klasické kouřovky i něco zvláštnějšího v podobě krásné zelené se zlatou? Není problém! Celkově podle mě je paletka krásně sestavena a navíc má úplně obří zrcátko. Bonusem je i to, že každý stín má své jméno. Paletka má ještě i svůj malý štěteček.

A teď ke kvalitě. Že by paletka měla jednotnou formu to neřeknu. Začnu ale s tímto, všechny stíny jsou krásně pigmentované. Jen některé odstíny jsou krémovější a některé jsou křídové. Což je podle mě škoda. Jeden modrý třpytivý stín je křídový, ale kdyby byl krémový, tak je dokonalý. To samé je i u burgundy stínu. Co jsem si ale všimla je to, že se mi pracuje se stíny lépe, když používám syntetické štětce. Z nějakého důvodu dokážou lépe nabrat pigment a zatlačit ho do víčka. Ztrácet se potom dá už klasickým chlupáčem a je jedno jestli je ze syntetických nebo přírodních štětin. V tomhle vidím výhodu u štětečku, který u paletky je. Pokud třeba doma nemáte syntetické štětce, může být nápomocný alespoň v tom dostat pigment na víčko. 

Já sama jsem si nejvíce zamilovala líčení s klasickým hnědým stínem nebo gold. Také jsem si oblíbila zelenou v ohybu a zlatou přes celé víčko. Líčení vypadá nádherně. Na ples jsem pak zvolila líčení se zlatou a s černým stínem. A musím říct, že černý stín je opravdu super. Podle mě je tohle paletka třeba pro začínající s očním líčením. jsou zde světlejší stíny, ale i tmavší a podle mě do základu něco takového stačí. Vyblbnout se s ní dokáže ale i někdo, kdo je s líčením pokročilejší.

Paletku jsem si opravdu oblíbila. Používám ji prakticky každý den. Takže pokud se i tobě tahle paletka Fortune favours the brave zalíbila, určitě po ní koukni! Nezapomeň mi do komentářů napsat jestli se ti líbí a jaká je tvá nejoblíbenější paletka a uvidíme se u dalšího článku, An. :)


You May Also Like

1 komentářů

  1. Paletka se mi líbí, má pěkné odstíny a má nejoblíbenější paletka je od The balm. :-)
    welcometomyworld

    OdpovědětVymazat