Řasenkový test

by - 3:35 odp.Ach ty řasenky. Něco, co pořád kupuji a hledám tu super pravou. Dneska tady mám dvě řasenky, které používám v poslední době. Jestli tě zajímá která je která, tak určitě čti dál. :)


Řasenky miluji. Každá je jiná a najít tu pravou je hotová alchymie. Zkrátka hledání, hledání a hledání. Každá řasenka má jinou maskaru a také jiný kartáček. Zkrátka všechno se počítá a má jiný vliv na někoho jiného. Taky bych ještě chtěla říct, že řasenky jsou hodně individuální. Každá máme jiné řasy a tak něco sedí mně a něco ne a naopak. Tak můžeme jít na to. 

Maybelline Great Lash je z tohoto dua druhá v pořadí co se oblíbenosti týče. Není špatná, ale není úplně nejlepší. Samotná maskara je krásně černá, je trochu mokřejší, takže se s ní nedá pracovat pěkně hned při prvním použití, ale chvilku se musí nechat vyschnout. Kartáček je menší takže dokáže pochytit i menší řasy. Co se samotné aplikace a efektu na řasech týče, no, super řasy nedělá. Na spodní řasy funguje suprově, maskara se nanese krásně, trochu je prodlouží, ale na vrchní řasy je to už trochu problém. Maskara se na řasy chytne krásně, řasy jsou plnější, ale nejsou zase tak prodloužené, tak mám z řas takové jehličky, které míří rovně a nejsou natočené nahoru. Proto používám maskaru hlavně na spodní řasy.


Dermacol Devil Lash. Za mě nejlepší řasenka z těchto dvou. Je krásně černá, už od prvního otevření řasenky se mi s ní krásně pracuje. Samotná maskara není moc mokrá, je dokonale černá a krásně se nanáší. Kartáček není ani malý, ani příliš velký, je zkrátka tak akorát. S touhle řasenkou mám nádherně dlouhé řasy, kartáček je prodlouží a rozčeše, takže nejsou slepené. Zkrátka tohle je momentálně jedna z mých nejoblíbenějších řasenek. 


Tak tohle jsou dvě řasenky, které tedy v poslední době používám. Devil lash je ale pro mě absolutní vítěz a snad má nejoblíbenější řasenka. Schválně mi napiš, jaká je tvá nejoblíbenější řasenka a uvidíme se u dalšího článku, An. :)

You May Also Like

1 komentářů

  1. Pre mňa rozhodne Mabyelline Lash Sensational alebo tiež Yves Rocher Sexy Pulp up. Tieto dve striedam podľa toho, ktorá je akutálne v akcii. Maybelline sú dobré asi fakt všetky, mala som aj One by One aj nejakú inú čiernu.

    OdpovědětVymazat