Yves Rocher: Novinky

by - 5:18 odp.


V dnešním článku se podíváme na úžasný baliček, který mi nečekaně přišel od Yves Rocher. Právě s touhle značkou jsem před nedávnem navázala spolupráci, protože je to právě ta značka, které věřím a jejich produkty mám hodně ráda. Dnes se tedy podíváme na novinky, které mi poslali. 

Musím říct, že sprchových gelů není nikdy dost a jelikož PR Yves Rocher ví, jak moc je miluji, tak mám hned 4. Jsou to nové vůně a barvy, do kterých se zkrátka zamilujete. A né že ne. Jsem ráda, že tyhle sprchové gely obsahují 97% složek přírodního původu a co mě ještě více potěšilo je to, že obaly jsou recyklovatelné. No řekněte, není to super? 

Jako první ti představí dva, do kterých jsem se opravdu zamilovala. Je to právě Granátové jablko a růžový pepř. Když jsem viděla, že se jedná o granátové jablko, věděla jsem, že je vyhráno. Tuhle vůni úplně miluji a tak jsem věděla, že bude i favoritem. A co mě překvapilo je vůně Zrnka kávy. Rozhodně jsem si nemyslela, že zrovna tuhle vůni si tak moc oblíbím. Ale opravdu musím říct, že jsem se zamilovala. Voní zkrátka jako čerstvá káva. Nádhera. 


Další dva sprchové gely, které jsem dostala jsou s vůní Magnólie a bílý čaj.  Sama magnólie miluji, ale musím říct, že zrovna tenhle sprcháč mě vůní moc nezaujal. Možná je to tím, že znovu napadl sníh a připadám si jak v prosinci. Určitě je to perfektní sprcháč na jaro. A jako poslední Květ mimózy a bavlna. Neurazí, ale ani nenadchne. Voní krásně, to né že ne, ale rozhodně to není vůně, po které bych teď ve sprše sáhla. Jak magnolie tak mimóza jsou podle mě sprchové gely, které budou jako perfektní dárek pro náročnější obdarované. S těmito vůněmi rozhodně zabodujete.

Co se týče Yves Rocher, vždy v prodejně automaticky zamířím k péči o tělo. Proto se ani většinu času nedívám po regálu co se kosmetiky týče. Byla jsem hodně překvapená, když jsem v balíčku našla tři rtěnky. A věřte, byla jsem hodně a mile překvapena. Rtěnky miluji! Jako první jsem zkoumala červenou rtěnku. Kdo mě zná, tak ví, že červené rtěnky miluju. Tahle kráska v odstínu 156 je absolutně nádherná. Její ségra v odstínu 154 je krásně růžová a ready na jaro. A jako poslední jsem v balíčku našla tekutou rtěnku v odstínu 107 a je to krásně zářivě růžová. Tekutých rtěnek je 12 odstínů a těch klasických je 8. Více o rtěnkách napíšu v samostatném článku až je více vyzkouším a otestuji.
 

Všechny novinky najdeš na eshopu www.yves-rocher.cz nebo v prodejnách blízko tvého města. Já moc děkuji Yves Rocher za zaslání novinek a těším se na další naše spolupráce. A co ty? Zalíbilo se ti něco? Dej mi vědět do komentářů a uvidíme se u dalšího článku, An. :)

You May Also Like

4 komentářů

 1. Tuto značku také naprosto miluji a tento balíček by mi udělal radost :)

  Little Dreamer

  OdpovědětVymazat
 2. YR je skvěly, jejich kosmetiku miluju :)
  Sarushef blog

  OdpovědětVymazat
 3. Krásný a milý blog :-) Beru odběr a těším se na další recenze :-) P.S. Zajímavé fotografie :-O

  OdpovědětVymazat