Queen Helene: Maska na obličej

by - 6:54 odp.


Miluji různé masky na obličej, hlavně ty, které jsou na suchou pleť. Tyhle masky jsou pro mě záchrana před suchou pletí a právě tahle je k tomu úplně jako stvořená. Queen Helene Avokádo & Grep mi v poslední době opravdu zachraňuje život. Tuhle masku jsem si opravdu oblíbila. Jemně odstraňuje nečistoty z pokožky. Navíc je to maska s avokádem, které, jak jistě všichni víme, velmi hydratuje, takhle je super na suchou pleť a navíc grapefruit navrací přirozený vzhled pleti. Což všechno takhle zní strašně super, no nemám pravdu? Ale ještě aby to fungovalo i v praxi. No tak jsem začala tuhle masku používat. 

Asi nejvíc, co mě na masce pobavilo bylo to, že je zelená. Takže si dokážete představit, jak potom člověk vypadá. No srandy kopec. Samotná maska se krásně nanáší na obličej. Občas teda použiji prsty, občas ji nanesu zase štětcem, záleží jakou mám náladu, ale v obou případech její nanesení funguje v pořádku. Krásně voní. Voní ovocně, ale hodně čistě, že bych zní ale cítila grep, to nemůžu říct. Ale příjemná vůně to je, o tom žádná. 

Samotná maska na obličeji zasychá poměrně rychle. Většinou si ji nanesu po sprše, kdy si důkladně vyčistím pleť a na důkladně osušenou nanesu masku. Na to vždy čekám tak 10 minut, ani to ne a už mám masku suchou a mohla bych jít ji opláchnout. Musím říct, že jednou mě maska na pleti pálila, ale potom už se mi to nestalo, takže bych určitě tuhle masku nedoporučila někomu, kdo má hodně citlivou pleť. 

Samotná pleť po masce je krásně čistá a jemná. Opravdu žádné suchá místečka. Pleť se zdá být opravdu napapaná a taková vypnutá. Já sama jsem s maskou opravdu velmi spokojená. Používám ji tak 2 - 3x do týdne. Občas opravdu záleží na tom, jak moc času mám a jestli i mám náladu si dávat masku. Určitě bych ji doporučila všem, co mají suchou pleť. Pro citlivou určitě není.

Já masku pořídila na Notino.cz a mají ji za 169kč, za tu cenu je opravdu hodně parády. Schválně mi napiš do komentářů, jestli i ty máš oblíbenou masku na obličej a jaká je. A my se uvidíme u dalšího článku, An. :)


You May Also Like

2 komentářů

  1. Já si zatím oblíbenou masku nenašla. Tahle vypadá dobře, akorát asi moc není na mou pleť. :-)
    welcometomyworld

    OdpovědětVymazat
  2. Vypadá hodně dobře,ale nikdy jsem o tom neslyšela :)

    OdpovědětVymazat