Detox s Yves Rocher

by - 10:14 odp.


Jarní detox je vždy důležitý. Zkrátka po zimě si vyčistit celý organismus a začít tak nějak znovu. Proto jsem byla velice překvapená, když mi doma přistál balíček od Yves Rocher, který je právě na detox jako dělaný. Navíc, když v balíčku najdeš limetku a sklenici plnou máty. A produkty? Čti dál :)

Jako první tady mám denní krém, který má i SPF 30, které na jarní a letní dny je úplně jak dělaný. Já sama jsem člověk, který trpí na hodně suchou pleť, proto jsem byla hodně překvapena a ráda, že jsem takový produkt našla. Tenhle krém je opravdu lehký, na ten den opravdu ideální. Opravdu ho stačí jenom malinko, a i když je mastný, tak je krásně rozetře a během chvilky se vstřebá do pleti a jakoby tam vůbec nebyl. A ani není nijak parfemovaný, takže pokud někdo nemá rád parfemované krémy, tak tohle je opravdu ideální. Já pak celý den nemám suchou pleť a jsem opravdu nadšená!

Denní péče s OF30 - 599 Kč - https://www.yves-rocher.cz/denni_pece_s_of30_elixir_jeunesse


Jako další je v téhle kolekci i noční krém, který jsem opravdu uvítala. I když je krém takový mastnější, tak se sám o sobě krásně vpije do pleti - během několika vteřin o něm ani nevíš. Já sama bych možná na noc uvítala něco víc hutnějšího a víc hydratačního. Ano, jde poznat, že pleť je hodně napapaná a že jí krém opravdu bodl, ale já sama mám opravdu suchou pleť a uvítám vždy něco, co mi tu pleť dokáže opravdu hydratovat. U tohoto krému mám pocit, že jedna vrstva nestačí a proto si musím dát třeba dvě. A to se snažím, abych toho krému nedávala tolik. 

Noční omlazující péče 749 Kč http://www.yvesrocher.cz/nocni_omlazujici_pece_elixir_jeunesse


A jako poslední v téhle sérii jarního detoxu nemáme nic jiného, než čistící gel na obličej. Já už jeden od Yves Rocher mám, ten mi ale moc nevyhovoval, proto jsem byla opravdu zvědavá, jak se bude tvářit tenhle. A musím říct, že jsem z něho nadšená. Gel je vlastně na bázi peelingu, obsahuje malé částečky, které jsou právě super na odstranění suché kůžičky. Co je ve výsledku pro někoho se suchou pletí strašně super. Musím ale říct, že jsem nezašla do takového extrému, kdy by mi odstranil všechny šupinky, ale sám o sobě s nimi dokáže krásně bojovat! Za mě opravdu super!

Čistící gel  - 249 Kč - https://www.yves-rocher.cz/cistici_gel_elixir_jeunesse


Já jsem z tohoto balíčku opravdu nadšená! Navíc jsem si ještě mohla dát i limetu s mátou z roztomilé skleničky. V kolekci se nachází ještě i denní krém, který v mém balíčku nebyl, ale věřím, že je taky skvělý! Já si produkty opravdu oblíbila a jsem zvědavá, co vymyslí Yves Rocher příště! Uvidíme se u dalšího článku, An. :)


You May Also Like

1 komentářů

  1. Balíček vyzerá výborne, a hoci je značna prírodná, radšej si istú kozmetiku (pleťovú vodu a masky) robím sama :)

    OdpovědětVymazat