Oblíbené produkty

by - 3:03 odp.


V posledním měsíci jsem se přestěhovala z koleje na byt. Tudíž probíhalo velké balení a velké stěhování. S tím taky patřilo to, že jsem musela třídit a vyhazovat. Proto jsem narazila na několik produktů, na které jsem skoro zapomněla. Tak jsem je začala znovu používat a uvědomila jsem si, jak moc tyhle produkty miluji. 


Jako první jsem znovu začala používat více masky na obličej. Ve zkouškovém a zároveň posledním měsíci školy jsem je moc nepoužívala a na pleti to šlo opravdu vidět. Tak jsem nasadila pevnou rutinu a do ní zase přidala masku na obličej. Tuhle zelenou masku s avokádem a grepem od Queen Helene jsem si moc oblíbila už když jsem ji začala poprvé používat. Tak jsem se k ní vrátila. Maska mě na obličeji nepálí a po opláchnutí mám pleť nádherně jemnou a nemám na ni žádné šupinky odumřelé kůže. Snažím se ji používat pravidelně, protože je to jedna z těch nejlepších masek, kterou jsem kdy vyzkoušela.


Na přelomu června a července jsem odjela do jižních čech, kde jsme měli divadelní projekt. A znáte to, prakticky kempujete, o všechno se dělíte a pijete z jedné flašky. No a já jsem se pak vrátila zpátky do Brna a přes noc se mi na rtu objevil ne zrovna pěkný opar na rtu. A tak jsem zahájila léčbu. Nejdřív jsem dala na babské rady jako smetana, citron nebo pasta na zuby. Musím říct, že všechno pomohlo, ale asi nejvíc mi pomohla právě pasta na zuby přes noc a tady tento balzámek od Uriage přes den. Balzám je trošku dražší, kupovala jsem ho vyloženě na šíleně popraskané rty, ale používám ho jako preventivní ochranu. Během pár dní mi dokáže vyléčit cokoliv na rtech, ať už je to opar nebo jen popraskané rty. Je to takový zmizík, který jsem si opravdu oblíbila a nedám bez něho ani ránu!


Ještě chvilku zůstaneme u péče.Mám období, kdy mám horší pleť a kdy mám nádhernou pleť. Nemám nějak zrozné akné, ale sem tam mám na obličeji nějaký ten pupínek, hlavně z T zóně. Vždy když vidím, že se na tom obličeji něco klube, tak vytahuji tuhle lokální péči a snažím se předejít pohromě. Tuhle péči Normacne od Dermedic mám doma už nějaký ten pátek a přijde mi, že toho produktu je tam nekonečně. Používám ho a stále tam je nějaký produkt. Dokonce jsem na něj nalákala i mé kamarádky, které si ho taky oblíbily. během dvou tří dnů je pupínek pryč. Stačí nanést přes noc a je vyhráno. 


Jako další tady mám z dekorativní kosmetiky paletku od Makeup Revolution Fortune favour the Brave, kterou úplně miluji. Já sama mám nejraději nahé odstíny, ale i zlaté, růžové a trochu i vínové nebo zelené. Ráda zkouším různé možnosti a zkoumám co jde vytvořit. Tuhle paletku jsem si opravdu oblíbila a používám ji opravdu pravidelně. Miluji vytvářet různé looky s touhle paletkou, dokonce s ní líčím i své kamarádky. Kombinaci lesklých a matných stínů prostě miluji. Stíny jsou některé sušší, trochu práší, jiné jsou krásně krémové a nádherně se nanáší. Ideální paletka.


A jako poslední tady mám rozjasňovač od Freedom - Pro Higlight. Já moc růžové rozjasňovače nenosím, jsem spíš na neutrální tóny nebo zlaté tóny. Ale v poslední době, hlavně s tím, jak mám růžové vlasy, tak víc používám právě růžový rozjasňovač. Spíše jen kvůli vlasům, ale tento je opravdu nádherný. Stačí jenom troška a uděláte s ním úplnou diskotéku a co teprve, když ho naneseš na mokro. To je teprve potom lesk. Docela hodně práší, ale dá se na to zvyknout. Jinak efekt tohoto rozjasňovače je úplně nádherný a kdo má rád obří lesky, tak určitě jít a koupit!

Tak tohle jsou moji oblíbenci za poslední cca. měsíc. Jsem ráda, že jsem mohla vytáhnout produkty, které jsou hodně dlouho nepoužívala a znovu jsem začala. Mám tyhle produkty opravdu ráda a jsem nadšená, že jsem je znovu vytáhla ze šuplíku a začala je zase používat. Máte to někdo taky tak? Zapomenete na nějaký produkt a potom ho zase začnete používat? Dejte mi vědět do komentářů a uvidíme se u dalšího článku, An. :) 

You May Also Like

2 komentářů