Wishlist: Notino.cz

by - 5:46 odp.

Výsledek obrázku pro wishlist calligraphy

Ráda si tvořím různé wishlisty nebo To Do listy. Nějaký ten seznam si vytvořím, ať už se jedná o kosmetiku nebo o nějaké různé cíle, co se týče cestování nebo školy, tak vím, že na nich můžu pracovat a proměnit je ve skutečnost. Dneska se s tebou podělím a můj wishlist z Notino.cz
Miluji svíčky a ráda zkouším nové značky a nové vůně. A Bath and Body Works je jedna z mých oblíbených značek - hlavně co se týče antibakteriálních gelů. ráda bych právě vyzkoušela i jejich svíčky, které jsou na mém seznamu už hodně dlouho, jen jsem se zatím neodvážila si nějakou koupit. Ačkoliv je ještě léto a čeká nás spousta letních dnů, tak já už přemýšlím nad podzimem a právě tahle svíčka Camp Winter by byla úplně dokonalá! 

Jsem úplně ujetá na různé paletky. A mám v plánu si pořídit hned dvě. Jelikož a protože mám zeleno modré oči, tak bych si ráda pořídila paletku, která má v sobě víc červených a oranžových tónů, aby mi krásně vytáhly zelenou a modrou barvu mých očí. A právě proto se mi hodně zalíbila paletka I love Makeup Chocolate Vice od Makeup Revolution, která by mohla být tou pravou na léto. 

A abychom ještě u paletek zůstali, tak miluju různé rozjasňovače. Je jedno jestli jsou tekuté nebo v podobě paletky - zkrátka je miluji. nevadí mi jestli jsou bílé, růžové nebo zlaté. Zkrátka pro ně vždy využití najdu. A když jsem viděla tohle trio od Makeup Revolution Strobe Lighting, tak jsem se zamilovala a opravdu paletka má čestné místo na wishlistu. 

No a k těm stínům a rozjasňovačům by se hodily i nějaké ty štětce. A když jsem projížděla ty, které by se mi hodili. Já sama mám doma jednu sadu od BHcosmetics, kterou opravdu miluji, používám je pořád a nedám na ně dopustit. Proto jsem právě koukala po štětcích od této značky. A zkrátka úplná roztomilost bylo, když jsem našla sadu Dot. Okamžitě jsem se zamilovala a tyhle puntíkaté zkrátka musím mít!

A jako poslední tady mám parfemovanou vodu od Karl Lagerfeld. Vzpomínám si, že moje spolužačka na střední ji měla a mně velice voněla. A právě teď nedávno jsem si na ni vzpomněla a řekla jsem si, že by se mi mohla hodit. A právě na léto si myslím, že je dokonalá. A to právě parfém For Her je.

Tak to by byl můj aktuální wishlist. Děláš si taky wishlisty nebo to do listy? Napiš mi do komentářů a uvidíme se u dalšího článku, An. :)

You May Also Like

2 komentářů